Widzowie miażdżą Kasię Moś i jej wykonanie kultowego hitu na koncercie wojskowym TVP. "Żal było oglądać" [WIDEO]

W dniu Święta Wojska Polskiego stacja TVP zorganizowała koncert piosenki wojskowej, w którym wzięło udział kilkunastu artystów. Wśród nich znalazła się Kasia Moś ze swoją interpretacją hitu "Take My Breath Away". Niestety, nie przypadła ona do gustu słuchaczom.

W poniedziałek 15 sierpnia miało miejsce Święto Wojska Polskiego. Telewizja Publiczna postanowiła celebrować tę okazję, organizując w Elblągu Koncert Piosenki Wojskowej Państw NATO. W wydarzeniu wzięli udział między innymi Filip Lato, Halina Frąckowiak, grupa Trubadurzy, Dagmara Bryzek, a z zagranicznych artystów Captain Jack. Wśród artystów znalazła się także Kasia Moś, która wykonała na scenie cover kultowego utworu "Take My Breath Away" zespołu Berlin. Niestety jej wersja utworu nie została ciepło przyjęta przez widzów. 

Zobacz wideo Joanna Racewicz komentuje TVP Info

Koncert Piosenki Wojskowej Państw NATO. Kasia Moś skrytykowana przez widzów za swoje wykonanie znanego utworu

Koncert o charakterze patriotycznym, który mieli okazję zobaczyć widzowie stacji TVP, z pewnością zostanie w pamięci. Choć próbowano osiągnąć pełen szacunku i dumy nastrój, trudno będzie zapomnieć niektóre jego elementy. Na uwagę z pewnością zasłużył plakat, promujący wydarzenie, na którym Tomasz Kammel, Aleksander Sikora, Ida Nowakowska oraz Karolina Pajączkowska zapozowali w wojskowych mundurach, czy też fikuśne wdzianka tancerzy, nawiązujące do militarnej atmosfery.

Jak to bywa w przypadku koncertów, kluczowym wyznacznikiem były jednak występy zaproszonych artystów. Wśród nich znalazła się Kasia Moś, która zaprezentowała widzom zgromadzonym w Elblągu oraz przed telewizorami kultowy utwór z filmu "Top Gun".

Niestety jej wykonanie uwielbianego przez wielu hitu spotkało się z ostrą krytyką. Na Facebooku TVN pojawiło się mnóstwo przykrych komentarzy:

Na wejściu taka porażka. Jak można tak spieprzyć ten utwór. Żal było oglądać.
Wykonanie tej pięknej piosenki DRAMAT! Już naprawdę nie ma u nas w Polsce pięknego głosu z czystą barwą?
Wykonanie fatalne. Szkoda tak pięknej piosenki.

Rzeczywiście było aż tak źle?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.