Lewandowska gra z córkami w UNO. Nie dla nich zwykłe karty, to sygnowana talia Roberta Lewandowskiego. Cena powala

Anna Lewandowska razem z córkami urządziła sobie dzień gier. Na InstaStories pochwaliła się wyjątkową talią kart UNO, stworzoną specjalnie dla Roberta Lewandowskiego. Liczba sztuk ograniczona. Cena też nie dla wszystkich.

Anna Lewandowska wraz z rodziną przeprowadziła się do Hiszpanii, a słonecznymi kadrami chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. Dobra passa jej męża Roberta Lewandowskiego trwa. Piłkarz ma za sobą pierwszy mecz w lidze hiszpańskiej. Bardzo dużo marek chętnie wchodzi z nim we współpracę. Z okazji 50-lecia marki UNO producenci uwielbianej przez dzieci gry karcianej wypuścili na rynek limitowaną wersję talii kart stworzonej dla piłkarza. Jedną z nich ma oczywiście "Lewa", czym pochwaliła się na InstaStories. Sprawdziliśmy ich cenę. Jest bardzo ekskluzywnie i nie na każdą kieszeń.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gwiazdy wspominają poród. Aktorka z "Julii" tak krzyczała, że wezwano policję, Lewandowska straciła dużo krwi

Zobacz wideo Anna Lewandowska: "To było wielkie marzenie Roberta"

Anna Lewandowska gra z córkami w UNO. Robert Lewandowski ma własną talię. Tania nie jest

Anna Lewandowska każdą wolną chwilę spędza z córkami, które chętnie towarzyszą jej nawet podczas treningów. Trenerka wie, że ważny jest również odpoczynek. Na InstaStories pokazała, jak razem z córkami spędzała dzień. Tym razem obyło się bez sportów, zamiast tego zagrały w UNO. Uwagę zwraca wyjątkowa talia kart, która nie tylko jest czerwona, a na tyle kart znajduje się charakterystyczne logo RL9. 

Anna Lewandowska gra z córkami w UNO. Robert Lewandowski ma własną talię. Tania nie jestAnna Lewandowska gra z córkami w UNO. Robert Lewandowski ma własną talię. Tania nie jest Fot. Instagram/ annalewandowskahpba

Jak można przeczytać na aukcji zamieszczonej na Allegro, wyjątkową talię stworzono w liczbie zaledwie 50 sztuk, a ceny takich kart sięgają nawet 600 złotych. Dodatkiem jest również opakowanie kart opatrzone podpisem piłkarza. Warto zaznaczyć, że zwykłe karty UNO to kwestia około 20-25 złotych. 

Talia wyróżnia się nietypowym i efektownym designem. Po raz pierwszy w historii marka zmieniła nie tylko tył karty, na której znajduje się logo RL9, ale również jej przód! Fani Roberta Lewandowskiego znajdą w talii kartę "dziewięć" w charakterystycznej dla piłkarza szacie graficznej. Oprócz tego specjalnie dla sportowca zmieniono też opakowanie i instrukcję. Wszystkie elementy graficzne związane z piłkarzem utrzymane są w kolorze czerwonym, a opakowanie kart zostało opatrzone jego własnoręcznym podpisem - czytamy.

Nie tylko Robert Lewandowski może pochwalić się własną talią kart UNO. Do grona tych szczęśliwców należy również Kylie Jenner i jej starsza siostra Kim Kardashian. Bylibyście w stanie tyle wydać za wyjątkową talię kart UNO? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.