Julia Wieniawa wskoczyła w lateks a później na scenę. Ogień!

Julia Wieniawa była jedną z gwiazd, które wystąpiły podczas Olsztyn Green Festival. Na scenie dała niezły pokaz wokalnych umiejętności. Uwagę przykuł jednak jej strój.

Julia Wieniawa szerszej publiczności dała się poznać jako aktorka. Popularność zyskała dzięki roli Pauliny w serialu "Rodzinka.pl". Sprawdza się także w roli bizneswoman. Ostatnio jednak najbardziej skupia się na roli piosenkarki. W czerwcu wydała debiutancki album pt. "Omamy", który spotkał się z pozytywnym odbiorem. Wieniawa ma na koncie występ na Bestsellerach Empiku, a także Orange Warsaw Festival. W sierpniu wystąpiła w Chorzowie, a także Olsztynie. Podczas ostatniego występu zachwyciła publiczność wspaniałym przedstawieniem i wyglądem. Artystka od stóp do głów była w lateksie. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa pochwaliła się nowym samochodem

Julia Wieniawa w lateksie na scenie podczas festiwalu 

Piosenkarka jest w trakcie trasy koncertowej. Kilka dni temu wystąpiła w Chorzowie na Fest Festival, a 12 siepnia dała niezły pokaz umiejętności podczas Olsztyn Green Festival. Na scenie wyglądała znakomicie. Cała na czarno, miała ciężkie, wysokie buty i lateksowy zestaw: spodnie, crop top, kurtkę z szerokimi ramionami i jedną długą rękawiczka. Zwieńczeniem stylizacji były dodatki w postaci srebrnych sznurków wplecionych w warkocze, długich, czerwonych paznokci i kryształków na powiekach.

Julia WieniawaJulia Wieniawa Fot. @juliawieniawa

Olsztyn Green Festival 

Od 12 do 14 sierpnia w Olsztynie trwa Green Festival. Podczas wydarzenia na scenie wystąpią, oprócz Julii Wieniawy m.in.: Kaśka Sochacka, Daria Zawiałow, Fisz Emade Tworzywo, Artur Rojek, Vito Bambino, Ralph Kaminski, Zdechły Osa, Mrozu, Baranovski, Natalia Szroeder, Ania Karwan czy Maria Peszek. Festiwal ma na celu propagowanie ekologii i ochronę środowiska.

Julia WieniawaWieniawa wysiadła z samolotu i aż się w niej zagotowało. "O co chodzi ostatnio z tymi lotami?!"

Jak wam się podoba Julia w lateksie?

Więcej o: