Nowciax będzie ojcem. Pozuje z partnerką i zdjęciem USG

Nowciax, członek Ekipy Friza, pochwalił się właśnie fanom radosną nowiną. Okazuje się, że influnencer wkrótce zostanie ojcem. Na Instagram wstawił zdjęcie z partnerką, która odsłoniła ciążowy brzuszek.

Piotr Nowak, czyli Nowciax, to jeden z członków słynnej Ekipy Friza. Z grupą influencerów związany jest od samego początku, chociaż wcześniej był ich fotografem. Nowciax to youtuber, który ma wiele pasji. Jedną z nich jest kolekcjonowanie butów. W 2021 roku założył nawet startup zajmujący się customizacją obuwia. Nowciax jest też bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje go prawie 840 tys. użytkowników. Teraz influencera czekają nowe wyzwania i obowiązki, ponieważ właśnie ogłosił, że wkrótce zostanie ojcem. 

Zobacz wideo Wersow o codziennym życiu z Frizem. Kto gotuje, a kto zmywa naczynia?

Kim jest Nowciax?Nowciax. Kim jest Piotr Nowak, jeden z członków Ekipy?

Ekipa wkrótce się powiększy. Nowciax i DSCLL spodziewają się dziecka

Na Instagramowym profilu Nowciaxa pojawiło się urocze zdjęcie, na którym widzimy go z jego partnerką, która prezentuje ciężarny brzuszek. W sesji parze towarzyszył także pies. 

Projekt, nad którym pracujemy od kilku miesięcy - napisał Nowciax na Instagramie.
 

Wybranką Nowciaxa jest DSCLL, czyli Kasia Mikołowicz. która jest fotografką. Przyszła mama zasłynęła intrygującymi portretami gwiazd polskiego rapu jak: Taco Hemingway czy schafter. Pod instagramowym postem pary zaroiło się od gratulacji od ich znanych znajomych.

Cooo! Wow! Gratulacje - napisała wyraźnie zaskoczona Margaret. 
Omg, gratulacje - dodała Wersow.

Zabawny komentarz dodał Jakub Kosel, który odniósł się do marki streetwearowej, której twórcą jest Nowciax.

Będą śpioszki relab? - zapytał Jakub Kosel.
Nie podpuszczaj - odpisał rozbawiony Nowciax.

Na drugiej udostępnionej fotografii możemy zobaczyć parę prezentującą zdjęcia USG ich dziecka. Nowciax pokazuje wyniki do obiektywu, a przyszła mama pozuje z uniesionym do góry kciukiem. Plotek składa szczere gratulacje. 

screenscreen Fot. Instagram.com/nowciax

Piotr 'Nowciax' Nowak i Kasia 'DSCLL' MikołowiczNowciax z Ekipy Friza pochwalił się zdjęciami z Rzymu. Ma dziewczynę?

Więcej o: