Podano szczegóły pogrzebu Jacka Ochmana. Wiemy, gdzie i kiedy zostanie pochowany były partner Sylwii Bomby

Jacek Ochman zmarł 26 lipca. Wiadomo już, gdzie i kiedy zostanie pochowany. Znicz Pruszków opublikował nekrolog.

27 lipca media obiegał informacja, że nie żyje Jacek Ochman -  prezes Znicza Pruszków w latach 2016-2021, a prywatnie były partner Sylwii Bomby i ojciec jej dziecka. Mężczyzna zmarł 26 lipca. Jego śmierć potwierdził w rozmowie z Plotkiem przedstawiciel Znicza Pruszków. Sylwia Bomba początkowo nie chciała mówić na temat śmierci Ochamna, ale ostatecznie opublikowała post, w którym go pożegnała. Teraz znane są szczegóły pogrzebu byłego partnera celebrytki. 

Sylwia Bomba, Mateusz Borowski"Gogglebox". Tak zmienili się uczestnicy z 1. odcinka. "Zawsze byłam grubej kości"

Zobacz wideo Sylwia Bomba wspiera Opozdę. Uderzyła w Królikowskiego

Pogrzeb Jacka Ochmana

Na facebookowym koncie Znicza Pruszków pojawił się nekrolog Jacka Ochmana. Wynika z niego, że ceremonia pogrzebowa odbędzie się 10 sierpnia o godzinie 12.00 w kościele p.w. św. Izydora w podwarszawskich Markach. Zmarły zostanie pochowany w grobie rodzinnym, który znajduje się na miejscowym cmentarzu. Pod nekrologiem podpisała się rodzina zmarłego.

Sylwia Bomba, Jacek OchmanNowe szczegóły ws. śmierci byłego partnera Bomby. Interweniowały służby

Przypomnijmy, Sylwia Bomba przyznała, że nie powiedziała niespełna czteroletniej córce o śmierci ojca. Antonina nie pojawi się więc na pogrzebie Ochmana. 

Bardzo często zadajecie mi pytanie, jak sobie radzi Tosia. Po konsultacji z psychologiem ostatecznie zdecydowałam nie mówić jej na razie o zaistniałej sytuacji, tym bardziej że tata ostatnimi czasy w ogóle nie był obecny w jej życiu. Moment, w którym będę musiała ją o tym poinformować, będzie dla mnie bardzo trudny. Kto mnie obserwuje, ten wie, że Antosia jest całym moim światem i to ona daje mi energię i siłę do walki o nasze szczęście. Trzymajcie za nas kciuki - pisała na InstaStories.

Z kolei w innej z relacji dodała:

W jej imieniu [Antoniny - red.] na pogrzebie będę ja - przyznała.

Na tym nie koniec. Wyciekły prywatne wiadomości gwiazdy "Gogglebox. Przed telewizorem" na temat pogrzebu Ochaman. Widać w nich, że Bomba wdała się w przepychankę słowną z jedną z internautek.

Więcej o: