Znicz Pruszków potwierdził śmierć byłego partnera Sylwii Bomby. Odniósł się do jej słów [PLOTEK EXCLUSIVE]

Przedstawiciel Znicza Pruszków w rozmowie z Plotkiem udzielił komentarza ws. śmierci Jacka Ochmana. "Jacek był cudownym człowiekiem" - podkreślił dział marketingu klubu piłkarskiego.

Jacek Ochman zmarł 27 lipca 2022 roku. Był prezesem Znicza Pruszków w latach 2016-2021 oraz byłym partnerem i ojcem dziecka Sylwii Bomby. Para rozstała się w lipcu 2021 roku. Wcześniej razem wychowywali córkę Antoninę. Udało nam się skontaktować z działem marketingu klubu piłkarskiego, w którym pełnił funkcję prezesa. Skomentowali całą sytuację i odnieśli się do słów Sylwii Bomby.

Zobacz wideo Sylwia Bomba wspiera Opozdę. Uderzyła w Królikowskiego

Znicz Pruszków komentuje śmierć byłego partnera Sylwii Bomby. Padły poruszające słowa

Klub piłkarski odniósł się do medialnych doniesień i potwierdził śmierć ich poprzedniego prezesa oraz byłego partnera Sylwii Bomby.

Odszedł prezes i przyjaciel naszego klubu. To dla nas szok i niedowierzanie. Z szacunku do pogrążonych w żałobie członków rodziny, mamy i dzieci, nie będziemy wypowiadać się na temat przyczyny śmierci śp. Jacka.

Później odnieśli się do słów Sylwii Bomby na temat byłego partnera. Chodziło raczej o te niepochlebne.

W odniesieniu do słów pani Sylwii Bomby na portalach plotkarskich - możemy jedynie powiedzieć, że Jacek był cudownym człowiekiem i godnym naśladowania partnerem biznesowym. Wszystko, co osiągnął, jest pokłosiem jego ciężkiej, wieloletniej pracy - podkreślił dział marketingu Znicza Pruszków.

Na końcu wiadomości przekazali, że Jacek Ochman był szczodrym człowiekiem, który wspierał wiele akcji charytatywnych. Zdaniem przedstawicieli Znicza Pruszków bardzo przejmował się także losem młodych piłkarzy i chętnie pomagał innym.

Redakcja Plotka składa całej rodzinie zmarłego kondolencje i wyrazy współczucia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.