Dorota Szelągowska pokazała salon w domku na wsi. "Ależ ja tu kocham być"

Dorota Szelągowska pochwaliła się na Instagramie swoim salonem w domu na wsi. Naszą uwagę przyciągnęła niezwykła dbałość o szczegóły. Przy okazji postanowiliśmy przypomnieć, jak wyglądają salony innych polskich gwiazd.

Dorota Szelągowska to ekspertka od wystroju wnętrz. Od lat odmienia przestrzenie bohaterów programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Teraz sama pokazała salon, który znajduje się w domu na Warmii. Przyjrzeliśmy się bliżej, jak zostało urządzone to pomieszczenie. A przy okazji postanowiliśmy przypomnieć inne salony gwiazd. 

Zobacz wideo Dorota Szelągowska oprowadza po domu. Pokazała zawartość szuflad

Dorota Szelągowska chwali się domem na wsiSzelągowska pokazała idealny salon. Wróć! Co tam się wydarzyło? "Po prostu zwykły burdel"

Dorota Szelągowska pokazała salon w domu na wsi. Widać dbałość o najdrobniejszy szczegół

Dorota Szelągowska pokazała na Instagramie wnętrze salonu swojego domu na wsi. 

Dom. Aż tyle. Ależ ja tu kocham być. A żurawie nie śpią jakby co, zupełnie jak licho. Ucałowania z Warmii - napisała Dorota Szelągowska.

ScreenScreen Fot. Instagram.com/dotindotin

Wnętrze salonu utrzymane jest w bardzo stylowym, nieco rustykalnym klimacie. Na ścianach widzimy surową cegłę, która pięknie kontrastuje z delikatnymi ozdobami znajdującymi się w wazonach i wiklinowymi krzesłami. Kolorystyka pomieszczenia doskonale wpisuje się w obecne trendy i współgra ze stylem mebli. Dobrym rozwiązaniem okazała się rezygnacja z firan i zasłon - wnętrze zyskało na wielkości i stało się bardziej świetliste. Niby wszystko jest przypadkowe, lecz przy głębszej analizie widać dbałość o najdrobniejszy szczegół. 

Dorota Szelągowska, domSzelągowska pokazała salon. "Po co ci taka wielka kanapa?". Odpowiedziała zdjęciem

Z kolei w salonie Katarzyny Glinki dominują różne odcienie szarości. Aktorka zdecydowała się na proste, ale jednocześnie bardzo estetyczne rozwiązania. Okrągły stół oświetla brązowy żyrandol o abstrakcyjnym kształcie. 

Salon Katarzyny GlinkiSalon Katarzyny Glinki Fot. Instagram.com/katarzynaglinka

Natomiast w salonie Blanki Lipińskiej dominują minimalistyczne rozwiązania i czerń. Uwagę zwraca zwłaszcza ciemny sufit, industrialne ściany z kominkiem pośrodku i ciekawe lampy ścienne. Poza tym we wnętrzu znajduje się duży, jasny komplet wypoczynkowy. 

 

Więcej zdjęć salonów gwiazd znajdziecie w naszej galerii.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska pokazała salon. Przez podróże nie może się nim cieszyć. Ojoj

Więcej o: