Salon Blanki Lipińskiej nie zachęca do mieszkania. "Cmentarny". I ta czerń. Nie chcielibyśmy tego sprzątać

Projektantka Blanki Lipińskiej stopniowo odsłania kolejne karty i pokazuje, jak będzie wyglądał apartament autorki erotyków. Już na początku dało się zauważyć, że wnętrza będą bardzo ciemne, a ujęcie salonu tylko to potwierdza.

Blanka Lipińska w kwietniu kupiła apartament i podjęła współpracę z architektką Aleksandrą Ziarek. Projektantka publikuje zdjęcia wnętrz nowego mieszkania pisarki - do tej pory pokazała już garderobę, łazienkę gościnną, łazienkę przy sypialni, kuchnię, jadalnię oraz sypialnię dla gości. Teraz przyszła pora na serce domu, czyli salon.

Zobacz wideo Lipińska narzeka na pracownika lotniska: Rozdarł na nas gębę

Chcecie wiedzieć, jak mieszkają gwiazdy? Odwiedzajcie nasz boks na Gazeta.pl.

Jak będzie wyglądał salon Blanki Lipińskiej?

Mrocznie - to słowo idealnie opisuje wnętrza mieszkania Blanki Lipińskiej. Ziarek pokazuje zdjęcia pomieszczeń w czarno-białych barwach, które jeszcze potęgują panującą tam ciemność. Lipińska najwyraźniej chciała żyć w eleganckiej i nowoczesnej przestrzeni - ma tam ogromną kanapę, kominek, telewizor. Połyskujące elementy, jak na przykład szklany stolik i metaliczne krzesła sprawiają, że wnętrze wygląda chłodno.

 

Architektka o salonie Lipińskiej pisze tak:

W końcu przyszedł czas na salon Blanki. Mogę śmiało napisać, że będzie on sercem tego apartamentu. Pierwsze skrzypce zagrają tu na pewno zabudowa RTV z biokominkiem, idealnie współgrająca z otwartą kuchnią oraz wielka, wygodna sofa, a wisienką na torcie będą srebrne, chromowane dodatki! Ja uwielbiam tutaj tą czerń - jest elegancka i wyrafinowana!

Równie entuzjastycznie reagują internauci, jednak niektórzy uważają, że elementy wnętrza mogą być niepraktyczne, bo na czarnych meblach szybko zbiera się kurz. Poza tym klimat wnętrza wydaje im się... mało domowy. 

Fajnie na to patrzeć u kogoś, ale jak przyjdzie do sprzątania to masakra. Cały kurz widać.
Jak dla mnie ładnie, ale cmentarnie. Z pewnością nie przypisałabym ciepła rodzinnego do takiego wnętrza.
Pięknie, ale mrocznie - pisali internauci.

Stylowo czy zbyt mrocznie?

Zobacz też: Blanka Lipińska urządza ogromną łazienkę w nowym mieszkaniu. Stawia na luksus. "Czuć pieniądz"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.