Blanka Lipińska pokazała nową garderobę w minimialistycznym stylu. Będzie ogromna! "Ona tylko na taką małą wygląda"

Blanka Lipińska spełnia swoje marzenie. Celebrytka pokazała projekt garderoby, którą będzie miała w nowym mieszakniu.

Blanka Lipińska kilka miesięcy temu zapowiedziała, że w jej życiu szykują się spore zmiany. Celebrytka pochwaliła się, że kupiła swoje pierwsze mieszkanie. Od tamtego czasu powoli przygotowuje się do przeprowadzki, jednak chyba to jeszcze trochę potrwa. Nadal w nowym lokum Blanki trwają prace remontowe, o których opowiada w mediach społecznościowych. Teraz poruszyła temat garderoby. 

Zobacz wideo Blanka Lipińska oddała się w ręce Magdy Pieczonki

Blanka Lipińska pokazała, jak będzie wyglądać jej garderoba

Wielu kobietom zależy na tym, by mieć w domu ogromną garderobę, która pomieści wszystkie ubrania i dodatki. Takie też było marzenie Blanki. I jak się okazuje, uda jej się je spełnić. Celebrytka pochwaliła się, że jej zaprzyjaźniona projektantka wnętrz stworzy Blance upragnione miejsce. Opowiedziała, co się w nim znajdzie.

W moim nowym mieszkaniu projektantka spełniła moje ogromne marzenie, bo będę miała przepiękną garderobę i na środku tej garderoby będzie wyspa. W tej wyspie będą szufladki i kiedy będą się wysuwać, to będą się podświetlać, a wtedy co będzie się wam ukazywać? Moje okulary, moje dzieciaczki. Nad nimi będzie wisiał oczywiście kryształowy żyrandol, czyli moja caryca Katarzyna, która teraz wisi w salonie. Będzie tak pięknie. Olu, jeżeli masz wypalone zdjęcie mojej garderoby, to pokaż ją światu - powiedziała Lipińska na InstaStory.
 

Na prośbę Blanki Lipińskiej jej projektantka zamieściła na Instagramie dwa zdjęcia z garderoby. Będzie ona utrzymana w minimalistycznym stylu i ciemnych barwach. Znalazły się w niej czarne meble i metalowe dodatki.

Po tym, jak zobaczyliście projekt mojej garderoby, macie wątpliwości, czy ja się tam zmieszczę. Słuchajcie, ta garderoba ma prawie 20m2. Ona tylko na taką małą wygląda - dodała Blanka.

Podoba Wam się ta garderoba?

Więcej o: