Blanka Lipińska kupiła swoje pierwsze mieszkanie. "Jestem trochę przerażona". Będzie gruntowny remont i wyburzanie ścian

Blanka Lipińska oświadczyła na Instagramie, że właśnie zakupiła swoje pierwsze mieszkanie. Celebrytka przyznała, że zanim się wprowadzi, najpierw czeka ją kilkutygodniowy remont, który wiąże się z wyburzeniem jak największej liczby ścian.

W czerwcu ubiegłego roku Blanka Lipińska poinformowała internautów o tym, że wynajęła nowe mieszkanie. Zanim jednak przeprowadziła się do wymarzonego lokum, musiała najpierw zainwestować w meble i elementy wystroju. Końcowym efektem metamorfozy pochwaliła się InstaStories, prezentując fanom stylowe wnętrza. Autorka "365 dni" nie nacieszyła się jednak zbyt długo swoim luksusowym apartamentem, bowiem właśnie zamieściła na Instagramie post, z którego jasno wynika, że została właścicielką nowego mieszkania. 

Blanka LipińskaLipińska bez maseczki obściskuje się z tajemniczym mężczyzną!

Zobacz wideo Blanka Lipińska odnosi się do krytyki dotyczącej jej zębów. "Generalnie mam was gdzieś"

Blanka Lipińska kupiła swoje pierwsze mieszkanie. Najpierw czeka ją gruntowny remont. Nie obejdzie się bez wyburzania ścian

W najnowszym poście Blanka Lipińska przyznała, że za kilka tygodni będzie mogła wprowadzić się do nowego mieszkania. Zanim jednak ten moment nastąpi, musi najpierw uporać się z gruntownym remontem obejmującym wyburzanie ścian. Celebrytka nie ukrywa, że chciałaby, aby zostało ich jak najmniej. 

Stało się. Kupiłam swoje pierwsze mieszkanie. Teraz czekają mnie tygodnie burzenia, bo zostaną tylko te ściany, których wywalić się nie da... projektowania, urządzania, zakupów, decyzji... jestem trochę przerażona, ale Ziarek cały czas mi powtarza: zobaczysz, będzie pięknie! To mieszkanie na bank będzie inne niż wszystkie, a dlaczego to zobaczycie jak skończymy - napisała Blanka Lipińska na Instagramie.
 

Blanka LipińśkaBlanka Lipińska chwali się, że pobiła kolegę w szkole

Biorąc pod uwagę słowa celebrytki, na zdjęcia z nowego lokum będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Blanka Lipińska zapewnia bowiem, że pochwali się mieszkaniem dopiero po oficjalnym zakończeniu remontu.