Mama Blanki Lipińskiej opublikowała zdjęcie sprzed lat. Pozuje na nim z małą córką. "Tylko ściana mogła ją zatrzymać"

Mama Blanki Lipińskiej, odpowiadając na pytania internatów, zdradziła, jaka w dzieciństwie była jej córka. Przy okazji pokazała też ich wspólne archiwalne zdjęcie.

Blanka Lipińska w 2011 roku rozpoczęła współpracę z Konfrontacją Sztuk Walki, gdzie początkowo zajmowała się tylko tworzeniem wizerunku KSW Ring Girls, a później nagrywała zwiastuny. Z czasem zaczęła także pracować za kulisami gal organizowanych przez Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego. Wówczas nie słyszało o niej zbyt wiele osób. Szersze grono dowiedziało się o niej, kiedy wydała powieści erotyczne.

Blanka LipińskaRząd wprowadza nowe obostrzenia. Lipińska załamana. "Żegnajcie rzęsy, paznokcie, włosy"

Zobacz wideo Podekscytowana Blanka Lipińska liczy na nominacje do Złotych Malin

Blanka Lipińska na zdjęciu z dzieciństwa

Po tym, jak ukazały się jej książki przyszedł czas na film "365 dni" – ekranizację powieści Lipińskiej. Od tamtego momentu Blanka stała się pełnoprawną celebrytką. Pojawiała się na branżowych imprezach, ściankach, została też prowadzącą program "Tylko Jeden". Jak tylko zrobiło się o niej głośno, wiele osób zainteresowało się życiem prywatnym Blanki, np. jej związkiem z Baronem.

Blanka dość często i chętnie opowiadała o swoim życiu, zarówno w mediach społecznościowych, jak i w wywiadach. Teraz mamy szansę dowiedzieć się czegoś nowego o pisarce. Jej mama, która również jest aktywna w sieci, odpowiadając na pytania internautów, zdradziła, jakim dzieckiem była Blanka. Pokazała też ich wspólną fotografię. Zobaczycie ją w naszej galerii.

Nie bardziej niż inne dzieci. Miała głowę pełną pomysłów, które wcielała w życie, buzia jej się nie zamykała, wciąż śpiewała albo mówiła, nawet przy myciu zębów. W ciągłym ruchu - tylko ściana mogła ją zatrzymać. Niektórzy mówią, że dzieci są niegrzeczne, a ja mówię, że ciekawe życia - napisała mama Blanki Lipińskiej.

Jesteście zaskoczeni?

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o: