Blanka Lipińska oprowadza po nowym mieszkaniu. "Tulum na Wilanowie". Jest też "carski żyrandol" i specjalny pokój na hobby Barona

Blanka Lipińska przeprowadziła się do nowego mieszkania, więc przyszedł czas na pierwsze wirtualne wycieczki. Autorka erotycznych powieści pokazała internautom kilka kadrów z luksusowego apartamentu.

Blanka Lipińska zyskała w Polsce ogromną popularność. Jednak od kiedy film na podstawie książki jej autorstwa trafił na międzynarodową platformę streamingową, powoli zaczyna jeszcze bardziej rozszerzać grono swoich odbiorców. Z tego też powodu autorka "365 dni" jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Nie ma oporu, aby pokazywać internautom swoje prywatne życie, a i często gości u niej sam Baron.

Okazuje się, że Lipińska właśnie przeprowadziła się do nowego mieszkania. Nie zabrakło oczywiście pierwszych kadrów z luksusowego lokum. Można powiedzieć, że będzie tam iście "carsko"!

Zobacz wideo Nowe mieszkanie Blanki

Blanka Lipińska pokazała nowe mieszkanie

Autorka erotycznych powieści przeprowadziła się do nowego mieszkania. Jednak nie zdecydowała się na kupno, tylko wynajem. Internauci nie ukrywali, że jest to dla nich niemałe zaskoczenie. Pojawiły się nawet pytania o kwestie finansowe.

Bardzo panią lubię, ale zastanawia mnie po co pchać kasę w wynajmowane mieszkanie?
Bo przez parę lat będę to miejsce nazywać domem? Bo kiedy już mam czas "pomieszkać" to lubię mieszkać po swojemu? Bo mam taką ochotę i możliwości? - odpowiedziała Blanka.

Mieszkanie Blanki LipińskiejMieszkanie Blanki Lipińskiej instagram/blanka_lipinska

Blanka mieszka tam dopiero od kilku dni, więc duża część mieszkania jest jeszcze pusta. Przyznała, że w sypialni śpi na materacu, ponieważ nie kupiła łóżka. Jednak kurier dostarczył już inne ważne wyposażenie. A chodzi konkretnie o "carski" żyrandol, ważący aż 30 kilogramów.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Blanka Lipińska chwali się garderobą dla butów. Co za kolekcja! "Moje kochane dzieci muszą żyć w godnych warunkach"

Mieszkanie Blanki LipińskiejMieszkanie Blanki Lipińskiej instagram/blanka_lipinska

Lipińska pochwaliła się również ukończonym tarasem. Postanowiła zaaranżować go w stylu Tulum, który bardzo przypomina boho.

Tulum na Wilanowie - napisała szczęśliwa celebrytka.

Mieszkanie Blanki LipińskiejMieszkanie Blanki Lipińskiej instagram/blanka_lipinska

Lipińska zdradziła również, że najprawdopodobniej przeprowadzi się do niej Baron. Autorka pokazała bowiem pokój, w którym artysta będzie trzymał swój sprzęt muzyczny. Robi się coraz poważniej!