Rafalala dostała pismo od prawników Maffashion. Ta je opublikowała. "Masz na moim punkcie obsesję!"

Prawnicy Maffashion wysłali pismo Rafalali. Influencerka żąda zaprzestania naruszania jej dóbr osobistych. Skandalizująca transseksualistka odpowiedziała w swoim stylu i opublikowała pismo na InstaStories.

Nie cichną echa afery związanej z Rafalalą i Sebastianem Fabijańskim. Siłą rzeczy we wszystko została wmieszana także Maffashion, była już partnerka aktora. Jak się okazuje, influencerka postanowiła podjąć kroki prawne wobec transseksualnej skandalistki. Zespół prawników Julii Kuczyńskiej wysłał pismo do Rafalali, a ona oczywiście wszystko opublikowała.

Zobacz wideo Sebastian Fabijański przerywa milczenie po rozstaniu z Maffashion. Zaapelował do fanów

Sebastian Fabijański, RafalalaRafalala zdradza, jak "kazała" Fabijańskiemu do siebie mówić. Uderzyła w Maffashion

Prawnicy Maffashion wysłali pismo Rafalali. Zareagowała. "Masz na moim punkcie obsesję"

Na wstępie Rafalala zaznaczyła, że jest zszokowana. Chodzi tu o użycie dawnego, męskiego imienia transseksualistki. 

Co ma na celu wypisywanie moich starych danych, które według polskiego prawa przestały istnieć kilka lat temu? Rozumiem, że adwokatka działa na zlecenie, ale chyba jest w tym zawodzie jakaś etyka? - napisała oburzona Rafalala.

ScreenScreen Fot. Instagram.com/czulesanoce

Z opublikowanego przez Rafalalę na InstaStories pisma wynika, że Maffashion żąda od niej zaprzestania wypowiedzi na jej temat, wycofania nieprawdziwych oskarżeń i pomówień wobec jej osoby, zaprzestania kierowania gróźb pod adresem jej syna, a także wpłaty 50 tysięcy złotych na rzecz schroniska dla zwierząt. 

ScreenScreen Fot. Instagram.com/czulesanoce

Rafalala, MaffashionMaffashion przerywa milczenie w sprawie Rafalali. Jest wściekła

Rafalala jednak najwidoczniej niezbyt przejęła się krokami prawnymi, które podjęła Maffashion. Odpowiedziała jej w swoim stylu. Najpierw porównała influencerkę do postaci żony z filmu "Truman Show", a następnie stwierdziła, że Maffashion ma obsesję na jej punkcie. 

Przestań mnie straszyć, bo od lat masz na moim punkcie obsesję! Nie kupię od ciebie "mococo"! Twój świat jest sztuczny i zawsze jesteś na przegranej pozycji, gdy się zderzasz z kimś autentycznym jak ja - stwierdziła stanowczo Rafalala.

ScreenScreen Fot. Instagram.com/czulesanoce

Rafalala zauważyła także, że o życiu prywatnym Maffashion wypowiada się mnóstwo innych osób, a ich stwierdzenia świadczą o tym, że nie mijała się z prawdą. Dodała też, że nie groziła małemu Bastianowi. Wygląda na to, że sprawa będzie miała swój dalszy ciąg. 

Rafalala, Sebastian FabijańskiRafalala nadal spotyka się z Fabijańskim?! Zdradziła, jakie mają plany

Więcej o: