Była dziewczyna Wojciecha Szczęsnego dopinguje znanego ukochanego. Wdzięczyła się też do fotoreporterów

Sandra Dziwiszek, obecnie związana z kierowcą wyścigowym Nicholasem Latifim, pojawiła się na wyścigach Formuły 1 French Grand Prix. Bardzo żywo reagowała na to, co działo się na torze.

Sandra Dziwiszek do 2012 roku była związana z Wojciechem Szczęsnym. Podobnie jak on, kocha sport. W przeszłości zajmowała się akrobatyką, a także uprawiała skok o tyczce. Swoich sił próbowała również jako aktorka. Ma na swoim koncie małe role w serialach takich jak: "Plebania", "M jak miłość", "Niania" czy "Na dobre i na złe". Ostatecznie jednak wyprowadziła się do Wielkiej Brytanii, gdzie studiowała, by móc zostać prawniczką. W trakcie poznała kierowcę wyścigowego Nicholasa Latifima. Ostatnio została przyłapana na trybunach na dynamicznym kibicowaniu ukochanemu.

Zobacz wideo Znane gwiazdy z ukraińskimi korzeniami

Sylwia Bomba, Karolina PisarekTe gwiazdy nie popisały się kreacjami na wesele. Bomba wyglądała jak panna młoda

Sandra Dziwiszek na trybunach Formuły 1 French Grand Prix

Sandra Dziwiszek entuzjastycznie zareagowała na obecność fotoreporterów podczas wyścigu Formuły 1. Wymachiwała i śmiała się do aparatów, a obok tak dynamicznych ruchów trudno było przejść obojętnie. Dziwiszek wybrała na tę okazję krótki i dopasowany top na ramiączkach. Miał mocne wycięcie na plecach, które zaczęło się już w okolicach biustu.

Więcej o jej związku z obecnym mężem Mariny Łuczenko-Szczęsnej przeczytacie tutaj: Sandra Dziwiszek związała się z kierowcą F1. Była dziewczyna Wojciecha Szczęsnego zmieniła się nie do poznania 

Trzeba przyznać, że obecny wygląd dziewczyny kanadyjskiego kierowcy wyścigowego wzbudza zainteresowanie. Ma lekko powiększone usta, ale wygląda dość naturalnie i promiennie. Jeszcze kilka lat temu, gdy była w związku z Wojciechem Szczęsnym, raczej nie zapowiadało się, by miała uchodzić za ikonę stylu.

Sandra Dziwiszek, Wojciech SzczęsnyPrzed Mariną była ONA. Sandra Dziwiszek była ze Szczęsnym na ślubie Lewandowskiego. Jak wygląda dziś? Schudła!

Zdjęcia Sandry z weekendowego wyścigu we francuskim Le Castellet znajdziecie w naszej galerii. 

Więcej o: