David Beckham porównał stopy Victorii do skorupiaków, teraz wędruje z nią boso po plaży

Victoria i David Beckhamowie z rodziną i przyjaciółmi, wśród których jest m.in. Gigi Hadid, bawili się na luksusowym jachcie u wybrzeży Francji. Fani zwracają uwagę na bose stopy piosenkarki, które zostały ostatnio surowo ocenione przez jej męża.

David Beckham z rodziną przebywa obecnie na wakacjach w Saint-Tropez we Francji. Dołączyła do nich również Gigi Hadid, która jest przyjaciółką z dzieciństwa Nicoli Petlz. Były piłkarz i Victoria Beckham zostali przyłapani przez paparazzi na plaży, a później na luksusowym jachcie, na którym bawili się w większym gronie.

Zobacz wideo Victoria Beckham pokazała, w jakiej sukni zaprezentowała się na ślubie syna

Martyna Wojciechowska i Przemek KossakowskiWojciechowska i Kossakowski się rozwodzą. Wiadomo, kto wniósł pozew

David i Victoria Beckham spacerują boso po plaży w Saint-Tropez

Ostatnio David Beckham wywołał sporo zamieszania, gdy opublikował na Instagramie nietypowe zdjęcie. Pokazał stopy żony i porównał je do percebesa, morskiego skorupiaka, który żyje w wodach Oceanu Atlantyckiego i nazywany jest "truflą z morza". Teraz dzięki fotoreporterom fani znów mogą się przyjrzeć stopom Victorii. Wraz z mężem spacerowała ona bowiem boso po plaży w Saint-Tropez.

David i Victoria Beckham w Saint-TropezDavid i Victoria Beckham w Saint-Tropez eastnews.com

Para zmierzała w stronę łódki, która zabrała ich na pokład luksusowego jachtu. Beckhamowie wkrótce powitali na nim Gigi Hadid, która była ubrana w powiewającą kremową sukienkę i okulary przeciwsłoneczne. 27-latka promieniała szczęściem, gdy została przywitana przez Davida i jego przyjaciół. Do grupy nie dołączyli Brooklyn i Nicola, która według plotek, poróżniła się w ostatnim czasie z Victorią. Beckhamowie wraz z trójką najmłodszych dzieci i sławnymi przyjaciółmi bawili się na wyczarterowanym jachcie, za którego należy zapłacić aż 1,6 miliona funtów tygodniowo. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z tego wyjątkowego spotkania u wybrzeży Saint-Tropez. 

DodaDoda zmieniła fryzurę. Wygląda obłędnie!

Więcej o: