Rodzinny spór u Beckhamów. Wszystko zaczęło się podczas wesela Nicoli Peltz i Brooklyna Beckhama

David i Victoria Beckhamowie nie mogli liczyć na miejsce obok syna na weselu. Poszli w odstawkę na rzecz rodziców Nicoli Peltz. To niejedyna taka sytuacja.

Nicola Peltz i Brooklyn Beckham 9 kwietnia oficjalnie powiedzieli sobie tak, a David i Victoria Beckhamowie nie oszczędzali na ich ślubie. Samo wesele kosztowało ponad trzy miliony dolarów, a w prezencie podarowali młodym sportowy samochód. Wydawało się, że rodzina Brooklyna Beckhama ma ze sobą świetne relacje. Wygląda na to, że po ślubie wiele się zmieniło. 

Zobacz wideo Victoria Beckham pokazała, w jakiej sukni zaprezentowała się na ślubie syna

Beckhamowie z dala od syna na jego weselu

Według doniesień Daily Maila Victroria i David Beckhamowie na weselu nie zostali zaproszeni do stołu państwa młodych. Nicola Peltz i Brooklyn Beckhama mieli za to spędzić czas z bliskimi modelki. Rodziny mają za sobą nie przepadać.

Przy głównym stole byli wszyscy Peltzowie i naprawdę czuło się, że Beckhamowie nie należeli do elity. Można było odczuć, że ślub był w całości poświęcony rodzinie Peltzów. Przymówienia wygłaszały ich dzieci - mówi źródło Daily Mail.

Nicola Peltz wyśmiała ślubne pomysły Vitorii Beckham

Ponadto Victoria i David Beckhamowie sugerowali, aby ślub syna był podobny do ich ceremonii ślubnej. Ta propozycja została wyśmiana przez Nicolę Peltz, która oprócz tego nie miała ochoty pokazać się w projekcie teściowej. Zamiast tego postawiła na kreację od Valentino. 

Fani zauważyli, że w ostatnich tygodniach para separuje się od Beckhamów. Z okazji miesiąca miodowego wybrali się do południowej Francji, gdzie towarzyszyła im rodzina Nicoli Peltz. W tym samym czasie Victoria i David wypoczywali w Chorwacji. Ponadto przestali lajkować i komentować zdjęcia synowej na Instagramie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.