Córka Michała Wiśniewskiego w odważnej fryzurze. Etiennette zaszalała. Tego koloru nie miał nawet jej ojciec

Wygląda na to, że córka Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak odziedziczyła po ojcu nie tylko talent muzyczny, ale też zamiłowanie do kolorowych włosów. Po ciemnej fryzurze Etiennette Wiśniewskiej nie ma już śladu.

Mimo młodego wieku Etiennette Wiśniewska podbija polski rynek muzyczny. Na początku tego roku wspólnie z liderem Ich Troje wydali singiel "Jest tak", który jest polską wersją utworu Franka Sinatry "That's Life". Piosenka została bardzo dobrze przyjęta przez fanów Wiśniewskiego, a na YouTubie odtworzono ją do dziś ponad 600 tys. razy. Niewykluczone, że kariera 16-letniej Eti niebawem nabierze tempa. Jak na razie pociecha Michała Wiśniewskiego zdaje się wieść życie typowej nastolatki i chętnie eksperymentuje z wizerunkiem. Kolor włosów zmieniała już kilkukrotnie, a na początku tegorocznych wakacji pokazała się fanom w fioletowej fryzurze.

Zobacz wideo Jakim mężem był Michał Wiśniewski?

Etiennette Wiśniewska w nowej fryzurze. Po ciemnych włosach nie ma śladu

Etiennette, która naturalnie jest szatynką, niedawno zdecydowała się na diametralne zmiany. Córka wokalisty obcięła włosy i przefarbowała je na blond, a efekt metamorfozy widać było m.in. w teledysku do "Jest tak".

 

Ten odcień długo nie zagościł na jej głowie. Już w pod koniec maja Eitennette Wiśniewska wystąpiła razem z ojcem podczas koncertu Fundacji Polsat. Młodziutka wokalistka zaprezentowała się wówczas w krótkiej fryzurze z przedziałkiem na środku i kruczoczarnych włosach.

 

Jednak ten kolor także szybko znudził się Etiennette. Jak wynika z instagramowej relacji, córka Wiśniewskiego i Świątczak ponownie zapragnęła zmian. Wokalistka ponownie rozjaśniła włosy i tym razem przefarbowała je na fioletowo.

Etiennette WiśniewskaEtiennette Wiśniewska instagram.com/@etiwisniewska

Michał Wiśniewski, który od początku kariery miał już nie tylko czerwone, ale też zielone, pomarańczowe, różowe i czarne włosy, akurat na fiolet jeszcze się nie zdecydował. Może tym razem zainspiruje się metamorfozą córki?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.