Rodzimy show-biznes jest pełen osób, które stawiały w nim swoje pierwsze kroki w bardzo młodym wieku. Marta Wierzbicka, czy Maciej Musiał, to tylko niektóre osoby rozwijające aktorskie kariery od najmłodszych lat. Oprócz nich było jeszcze kilka znanych i lubianych osób.
Maciej Musiał przeszedł niesamowitą drogę, żeby znaleźć się w tym miejscu, w którym jest dzisiaj. Widzowie obserwowali, jak stawia pierwsze kroki aktorskie, grając dziewięcioletniego chłopca w serialu "Plebania". Później była bardziej zapamiętywalna rola Tomka Boskiego w "Rodzince.pl". To ona przyniosła mu ogromny sukces. Jako jeden z nielicznych aktorów polskich zagrał główną rolę w pierwszym polskim serialu Netflixa - "1983". Można go było zobaczyć także w produkcjach: "Miłość jest wszystkim", "Wygrać marzenia". Zerwał z wizerunkiem przystojnego chłopaka z sąsiedztwa, grając w "Klangorze", gdzie zagrał brutalnego i agresywnego mężczyznę stosującego przemoc wobec kobiet.
Marta Wierzbicka dała się poznać widzom jako zbuntowana nastolatka - Ola Zimińska w produkcji TVN "Na Wspólnej", w latach 2005-2017. Później występowała w serialu "Pierwsza miłość", a później zagrała także w "Nowej", "Na noże" czy "Hotel 52". Teraz można ją spotkać w Teatrze Capitol. Sprawdza się także w roli influencerki na Instagramie.
Któż nie kojarzy tej uroczej dziewczynki z "Rodzinki.pl"? W rolę Zosi, koleżanki Kacperka, wcieliła się Emilia Dankwa. Później występowała w programach śniadaniowych i stała się influencerką w mediach społecznościowych. Aktywność na Instagramie bardzo jej odpowiada ponieważ, jak sama podkreśliła w jednym z wywiadów, taki rodzaj aktywności zawodowej nie koliduje ze szkołą i nauką.
Zadebiutowała rolą Michaliny w komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego "Tylko mnie kochaj", gdzie widzowie pokochali ją za rolę zabawnego i uroczego dziecka. Później brała udział w różnych reality show, zagrała też w serialu TVP "M jak Miłość" u boku Andrzeja Młynarczyka i Joanny Koroniewskiej. Następnie postanowiła skupić się na aktywności w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się informacjami na temat zdrowia psychicznego i profilaktyki.
Więcej zdjęć gwiazd znajdziesz w galerii na górze strony.
Afera wokół Doroty R. Prokuratura wystosowała akt oskarżenia wobec piosenkarki
Serowska i Hakiel spodziewają się drugiego dziecka. Dominika dodała zdjęcia, a Marcin komentuje. "Zrobiliśmy to"
Maja Chwalińska skradła show przed samym Wimbledonem. Jej nagranie jest hitem!
Nawrocki pokazał świadectwo syna. Internauci zwrócili uwagę na jedną rzecz
To od nich Duda kupił swoje Porsche. Byli właściciele ujawniają kulisy
Były menedżer Lewandowskiego wszystko wypaplał. Odsłonił kulisy małżeństwa piłkarza
Rzadkie zdjęcie 15-letnich synów Zając i Krawczyka. Aktorka ma powody do dumy!
Doda może trafić do więzienia? Prawnik rozwiewa wątpliwości
Tak dziś wygląda syn Bachledy-Curuś i Farrella. 16-latek pojawił się z ojcem na meczu