Córka Tamary Arciuch zmaga się z uciążliwą dolegliwością. Aktorka doskonale ją rozumie. Sama na to cierpiała

Tamara Arciuch podzieliła się z fanami osobistym wyznaniem. Opisała, z jakimi dolegliwościami zmaga się jej córka. Robi wszystko, by jej ulżyć.

Tamara Arciuch ma troje dzieci. Najstarszy syn aktorki Krzysztof pochodzi z jej związku z Bernardem Szycem, a ojcem dwóch młodszych pociech: syna Michała oraz córki Nadii jest Bartek Kasprzykowski, którego poznała na planie serialu "Halo Hans!". Dziewczynka przyszła na świat w 2016 roku i niedawno zaczęła wakacje. Wyjazdy są jednak bardzo uciążliwe dla niej, bowiem sześciolatka ma chorobę lokomocyjną.

Zobacz wideo

Tamara Arciuch o chorobie córki. Próbuje jej ulżyć

Na profilu na Instagramie aktorki pojawiło się jej zdjęcie z córką. Dziewczynka siedzi w aucie, a mama się nią troskliwie opiekuje. Przy okazji podzieliła się osobistą historią i opisała, że w przeszłości miała problemy z jazdą, tak samo jak teraz jej córka. Choroba lokomocyjna szczególnie dotyka dzieci, jednak wielu dorosłych z niej "nie wyrasta".

Jak każde dziecko uwielbiałam wakacje, ale niestety samochodowym czy autokarowym podróżom zawsze towarzyszył stres: czy tym razem znów będę mieć chorobę lokomocyjną? Czy w czasie, gdy moje koleżanki i koledzy będą się dobrze bawić i podziwiać widoki za oknem - ja będę co chwilę prosić kierowcę, by stanął, bo źle się czuję, albo siedzieć otępiała i senna po zażyciu lekarstw na tę przypadłość - napisała. 
 

Następnie opisała działania reklamowanego produktu, który ma podobno wpływać na samopoczucie osób zmagających się z chorobą lokomocyjną. Internauci podzielili się swoimi refleksjami, a niektórzy zwrócili uwagę na sam kadr:

Piękna mama.
Piękne zdjęcie - komplementują.

Inni życzą też aktorskiej rodzinie udanego urlopu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.