Małgorzata Rozenek pokazała nowy dom. Luksus? Mało powiedziane. Basen i chłodna szarość elektryzują

Małgorzata Rozenek jest w trakcie urządzania nowego domu. Celebrytka udostępniła relacje na Instagramie, na których pokazuje, jak wyglądają jej najnowsze cztery kąty. Jest klasycznie, ale z nutą nowoczesności. Rządzą różne odcienie szarości.

Małgorzata Rozenek chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z nowego domu, do którego niedawno się wprowadziła z całą rodziną. Perfekcyjna pokazała, jak wygląda wystrój nowego domu rodzinnego. Jest przytulnie i klasycznie. To, co szczególnie zwróciło naszą uwagę, to złote dodatki i aksamitna szarość.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan przelewa siódme poty w studiu Anny Lewandowskiej

Małgorzata Rozenek pokazała, jak wygląda jej nowy dom. "Tu jest jakby luksusowo"

Nowe lokum Małgorzaty Rozenek jest w trakcie urządzania. W ogarnięciu całego remontu, ale także wyprasowaniu ubrań i poukładaniu rzeczy na półkach pomaga jej profesjonalna ekipa. Prezenterka niedawno wyznała, że ma słabość do zbierania drobiazgów, co w trakcie przeprowadzki może być sporym problemem. Teraz celebrytka dodała w mediach społecznościowych relacje, na których widać, jak wygląda jej nowa przestrzeń.

Małgorzata Rozenek-MajdanMałgorzata Rozenek-Majdan Instagram / Małgorzata Rozenek-Majdan screen

Osobowość telewizyjna pokazała luksusowy basen z turkusową wodą, który aż zachęca do wskoczenia i schłodzenia się, kiedy na dworze jest upał. Białe barierki nawiązują do angielskiego stylu domów, który od zawsze był bliski sercu Perfekcyjnej. Oprócz tego Małgorzata Rozenek pochwaliła się klimatyczną sypialnią i pokojem syna.

Małgorzata Rozenek-Majdan, pokój synaMałgorzata Rozenek-Majdan, pokój syna Instagram / Małgorzata Rozenek-Majdan screen

Małgorzata Rozenek-Majdan, pokój synaMałgorzata Rozenek-Majdan, pokój syna Instagram / Małgorzata Rozenek-Majdan screen

Celebrytka preferuje jasne, kremowe wnętrza, ponieważ takie barwy są w stanie powiększyć każdą przestrzeń. Do tego można zauważyć, że Małgorzata Rozenek przede wszystkim stawia na bazowe kolory takie jak: beż, biel i szary, które tworzą elegancki wystrój, ale też dodają nuty klasy i nowoczesności. Na fotografiach można także dostrzec upodobanie do starych lamp w stylu vintage, które ocieplają dość chłodny pokój syna, jak i sypialnię.

Dużo więcej zdjęć wnętrza nowego domu Małgorzaty Rozenek znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Doceniacie gust Perfekcyjnej? Co myślicie o tego typu wystroju wnętrz?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.