Teresa Lipowska gorzko o "M jak miłość": To już nie jest ten sam serial

Teresa Lipowska w rozmowie z Moniką Jaruzelską dużo opowiedziała o swoim stosunku do nowych wątków i bohaterów w serialu "M jak miłość". Wygląda na to, że nie jest zachwycona pomysłami scenarzystów. Nie ma zamiaru jednak żegnać się z produkcją.

Więcej na temat serialu "M jak miłość" przeczytasz na portalu Gazeta.pl.

Teresa Lipowska gra w serialu "M jak miłość" od samego początku. Aktorka już od ponad 20 lat wciela się w Barbarę Mostowiak. Na przestrzeni dwóch dekad wielu bohaterów odeszło, bądź zostało uśmierconych przez scenarzystów. Zmieniła się również fabuła - wątki kiedyś głównych postaci, zepchnięto na dalszy plan. Pojawiły się za to nowi członkowie sagi Mostowiaków, którzy rozgościli się na ekranie. Teresa Lipowska w rozmowie z Moniką Jaruzelską zdradziła, co sądzi o zmianach w "M jak miłość".

Zobacz wideo Teresa Lipowska o "M jak miłość". "To już nie jest ten sam serial". Wiemy, czy zamierza porzucić pracę na planie

Teresa Lipowska o "M jak miłość". "To już nie jest saga rodu Mostowiaków"

Wydaje się, że aktorka rozumie, że nowi bohaterowie są nieodłącznym elementem rozwijania fabuły, ale z sentymentem wspomina pierwsze sezony serialu. Zdaniem Lipowskiej opowieść przestała skupiać się na losach starszych Mostowiaków, a scenarzyści większy akcent położyli na młode pokolenie.

To już nie jest ten sam serial, zupełnie. (...) Tłumaczy to scenarzystka, że przez 22 lata trudno tę sagę zamykać tylko w kilku osobach, więc musi być znajomy wnuczka, który ma panią, która ma mamę… Ja też myślę, że to już nie jest saga rodu Mostowiaków.

Teresa Lipowska odejdzie z "M jak miłość"? Zdecydowana odpowiedź

Serialowa Barbara Mostowiak została zapytana również o plany na przyszłość. 85-letnia aktorka podkreśla, że nie zamierza rezygnować z aktywności zawodowej. Przyznaje, że bardzo zżyła się z ekipą serialu.

Na razie jeszcze mnie nie nudzi. Bardzo kocham ekipę, z którą pracuję. Byli dla mnie bardzo pomocni i życzliwi w trudnych chwilach - powiedziała.

Pamiętacie jeszcze pierwsze odcinki "M jak miłość"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.