Joanna Krupa zmieniła fryzurę. Wszystko na planie "Top Model". "Absolutnie piękna!"

Na profilu Joanny Krupy pojawiła się seria zdjęć i nagrań. Modelka zaprezentowała się w zupełnie innej odsłonie niż zazwyczaj. Fani nie kryją zachwytu.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Joanna Krupa nieczęsto eksperymentuje z wyglądem. Modelka przyzwyczaiła fanów nie tylko do nienagannej sylwetki, ale także długich prostych blond włosów, będących jednym z jej znaków rozpoznawczych. Tym razem gwiazda "Top Model" zdecydowała się na zmianę. Pochwaliła się zdjęciem w zupełnie innym uczesaniu. Fani nie kryją zachwytu jej metamorfozą.

Zobacz wideo Joanna Krupa przeżyła chwile grozy w samolocie. Maszyna musiała awaryjnie lądować

Nowa fryzura Joanny Krupy. Zakręciła loki

W mediach społecznościowych Joannie Krupie udało się zgromadzić grono aż ponad 1,8 miliona obserwujących ją osób. Oprócz fotografii, na których upamiętnia codzienne chwile spędzone z ukochaną córką i mężem, a także efektów sesji zdjęciowych dzieli się także kadrami z projektów, w których bierze udział.

Małgorzata Leitner o konflikcie z Joanną Krupą po pięciu latach. Liczy na pojednanieByły przyjaciółkami, ale posypały się pozwy. Leitner zdradza kulisy konfliktu z Krupą

Tym razem w serii opublikowanych przez nią zdjęć znalazły się filmiki zza kulis programu "Top Model" i ujęcie, na którym pozuje w towarzystwie Katarzyny Sokołowskiej, Marcina Tyszki i Dawida Wolińskiego. Uwagę skradła jednak nowa fryzura gwiazdy. Na serii kilku zdjęć i nagrań Joanna Krupa zaprezentowała się w mocno przedłużonych kręconych włosach. Wpis opatrzyła słowami:

Nigdy nie jest za późno, by podążać za marzeniami.
 

W sekcji komentarzy natychmiast pojawiło się mnóstwo komplementów dotyczących nowej odsłony modelki:

Bajecznie! Uwielbiam twoje włosy w takim wydaniu.
Absolutnie przepiękna.
Kocham twoje włosy. Dobra zmiana.

Joanna Krupa Hanna Zborowska NevesKrupa prowadzała córkę na smyczy, a Zborowska-Neves swoją ugryzła

Jak wam się podoba Joanna Krupa w takim wydaniu? 

Więcej o: