Księżna Kate załamana zachowaniem księcia Harry'ego. Chodzi o to, co stało się podczas 40. urodzin księcia Williama

Konflikt między księciem Williamem a księciem Harrym trwa. Ostatnie poczynania młodszego z braci tylko zaostrzają napięte relacje.

Więcej ciekawych artykułów na stronie głównej Gazeta.pl

Książę William 21 czerwca obchodził 40. urodziny. Jubileusz świętował w towarzystwie żony, dzieci i najbliższych przyjaciół. Co w tym czasie robił książę Harry? Nic i właśnie w tym kłopot. 

Zobacz wideo Księżna Kate spróbowała swoich sił w muzyce elektronicznej. William pękał ze śmiechu

Książę Harry zignorował urodziny księcia Williama

Mimo że książę Harry zrezygnował z pełnienia obowiązków względem rodziny królewskiej, nadal utrzymuje kontakt z royalsami. Ostatnio pojawił się na Platynowym Jubileuszy królowej Elżbiety. Nie zapomniał też o babci, kiedy ta obchodziła 96. urodziny. Publicznie złożył wówczas solenizantce życzenia. Wielu Brytyjczyków miało nadzieję, że książę Harry nie zapomni też o starszym bracie i także zwróci się do niego publicznie. Takie zachowanie młodszego syna Diany mogłoby poprawić napięte relacje między braćmi. Tymczasem książę Harry zignorował 40. urodziny księcia Williama i nie skontaktował się z nim tego dnia. Dziennikarz Ephraim Hardcastle z Daily Mail Plus twierdzi, że takie zachowanie 37-latka wynika z tego, że William i Kate Middleton zlekceważyli pierwsze przyjęcie urodzinowe Lilibet, które odbyło się podczas obchodów Platynowego Jubileuszu.

Na tym jednak nie koniec. Podobno zachowanie Harry'ego najbardziej zabolało nie księcia Williama, ale księżną Kate, która miała nadzieję, że bracia w końcu się pogodzą. 

Uważa, że to niesamowicie smutne, że bracia mają teraz ze sobą tak mało wspólnego. Jest załamana, widząc, jak potoczyły się sprawy, kiedy pojednanie było tak blisko - mówi informator portalu Marie Claire.

Przypomnijmy, że Middleton tęskni za szwagrem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.