Travis Scott kupił bugatti warte 5,5 miliona dolarów. Rodzina ofiary z Astroworld grzmi

Travis Scott kupił sobie kolejne luksusowe auto. Rodzina zmarłego na organizowanym przez rapera festiwalu ma do niego żal. Gdyby połowę tej sumy wydal na środki bezpieczeństwa podczas imprezy, tragedii można byłoby uniknąć.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

5 listopada odbył się festiwal w Astroworld, który miał tragiczny finał. Podczas koncertu Travisa Scotta, po godzinie 21.00 ścisk okazał się nie do zniesienia. W napierającym na siebie tłumie wiele osób zostało rannych, a u kilkudziesięciu doszło do omdleń i zatrzymania akcji serca. Umierali fani, a sam muzyk nie reagował na prośby o pomoc z publiczności. Najmłodszą ofiarą był dziewięciolatek.

Zobacz wideo "To dzikus!" Natsu wymienia największych przystojniaków świata i ulubieńców z Team X! [Lista Plotka]

Janice Dickinson i Heidi MontagKhloe Kardashian musiała rozpuszczać botoks, a Blance Lipińskiej zwisa skóra

Ezra Blount odszedł dziewięć dni po tym, jak został stratowany na widowni. Ostatnie dni życia spędził w stanie śpiączki farmakologicznej w szpitalu dziecięcym w Teksasie. Jego rodzina zatrudniła adwokata, który pomoże pociągnąć organizatorów do odpowiedzialności. 

Rodzina nieżyjącego chłopca oburzona ostatnim zakupem Travisa Scotta 

Jakiś czas temu media obiegły informacje o najnowszym zakupie Travisa Scotta. Muzyk sprawił sobie luksusowe bugatti warte pięć i pół miliona dolarów. Kiedy dowiedziała się o tym rodzina zmarłego chłopca, była oburzona. Wystarczyło, że artysta wydałby połowę tej kwoty na zabezpieczenie festiwalu, a ich syn mógłby dalej żyć. 

 Ezra nadal by żył i cieszył się latem, gdyby Travis wydał połowę tego, co zapłacił za bugatti, na proste środki bezpieczeństwa na zabójczym festiwalu - mówił Robert C. Hilliard, prawnik rodziny Ezry Blounta, w rozmowie z TMZ. 

Adwokat podkreślał, że Travis Scott ma pełne prawo do korzystania życia wedle własnego uznania. Hilliard dodał też, że w obliczu liczby pozwów, jakie Scott otrzymał w związku ze zdarzeniami na Astroworld, jego ruchy powinny być jednak dużo bardziej przemyślane.

Do tej pory reprezentanci muzyka nie zabrali głosu w sprawie. 

Więcej o festiwalu Astroworld przeczytasz tutaj: Koncert Travisa Scotta skończył się tragedią. Nie żyje dziesięć osób. "Dzieci były deptane"

Festiwal Astroworld 2021Po tragedii na koncercie Travisa Scotta internauci mnożą teorie. "Żniwo energetyczne"

Więcej o: