Martyna Wojciechowska wywija z ojcem na weselu. Patrzymy też na kreację prezenterki. Nietypowa na taką uroczystość

Martyna Wojciechowska wstawiła na Instagram film, na którym widzimy jak tańczy z ojcem. Pan Stanisław jest w fantastycznej kondycji, pomimo zaawansowanego wieku. Naszą uwagę zwróciła jednak też nietypowa, jak na wesele, stylizacja dziennikarki.

Bądź na bieżąco. Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl

Przy okazji Dnia Ojca Martyna Wojciechowska wstawiła na Instagrama post. Na załączonym filmiku możemy zobaczyć jak dziennikarka wywija na parkiecie z ojcem. Pan Stanisław zdecydowanie dorównuje córce podczas tańczenia rock'n'rolla. Dziennikarka przy tej okazji złożyła tacie publiczne życzenia.

Zobacz wideo Dlaczego Martyna Wojciechowska chodzi na czarno? Opowiedziała też o włosach

Martyna WojciechowskaWojciechowska oddała hołd byłemu partnerowi. Zdobyła się na piękny gest

Martyna Wojciechowska składa tacie życzenia z okazji Dnia Ojca: W kontrze do taty ukształtował się mój charakter

Martyna Wojciechowska przyznała, że jej relacje z ojcem bywały napięte. Teraz jednak cieszą się ze wspólnego czasu spędzonego podczas rodzinnej uroczystości. 

To mój kochany tata Stasio, który ma 87 lat i córunia tatunia. Nasze relacje nie zawsze były dobre, ale to w kontrze do taty ukształtował się mój charakter. To dzięki niemu uwierzyłam, że niemożliwe nie istnieje. Tato, dziękuję za wszystko! Bez ciebie nie byłabym tak silną i niezależną kobietą, jaką się dziś czuję. A czuję się bardziej niż kiedykolwiek wcześniej - napisała wzruszona dziennikarka.
 

Jednak nie tylko żywiołowy taniec i życzenia dla taty zwróciły naszą uwagę. W oczy rzuca się także weselna stylizacja Martyny Wojciechowskiej. Trzeba przyznać, że jest nad wyraz skromna i zachowawcza. Dziennikarka postawiła na ciemne, materiałowe spodnie i białą bluzkę z wycięciami na ramionach. Warto dodać, że męski charakter stylizacji to znak rozpoznawczy Martyny Wojciechowskiej, która pojawia się tak ubrana przy wielu okazjach. 

Martyna WojciechowskaWojciechowska zdradziła sekret pięknych włosów. Takiego zabiegu nie zrobią u fryzjera

Więcej o: