Oliwia Bieniuk nie musi się martwić o finanse. Wiadomo, ile zarabia. Anna Przybylska również zadbała o córkę

Oliwia Bieniuk konsekwentnie rozwija karierę influencerki. Jak się okazuje, na jednym poście na Instagramie całkiem nieźle zarabia. O przyszłość swojej córki zadbała także Anna Przybylska.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Oliwia Bieniuk za sprawą sławnych rodziców szybko znalazła sobie miejsce w show-biznesie. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka stawia pierwsze kroki jako modelka, regularnie udziela wywiadów, ma na koncie udział w "Tańcu z gwiazdami", a przede wszystkim realizuje się jako influencerka. W związku z tym nie może również narzekać na zarobki, tym bardziej że o jej przyszłość zawczasu zadbała również mama

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk: Przeżywałam śmierć mamy na oczach całej Polski

Zarobki Oliwii Bieniuk. Córka Anny Przybylskiej nie musi się martwić o finanse

Chociaż córka aktorki i piłkarza ma jedynie 20 lat, stała obecność w mediach i znani rodzice pozwolili jej zgromadzić w mediach społecznościowych ponad 250 tysięcy obserwujących. Niewątpliwie za sukces młodej celebrytki odpowiedzialny jest udział w tanecznym show, gdzie dzięki sympatii widzów, pomimo umiarkowanych ocen ze strony jury, udało się jej dojść niemal do finału.

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk wyprowadza się z rodzinnego domu

Popularność na Instagramie zaowocowała rosnącą ilością postów sponsorowanych, będących wynikiem współpracy z różnymi markami. Według danych podanych przez magazyn "Super Express" za jeden wpis Oliwia Bieniuk zarabia około 10 tysięcy złotych.

Pokazano fragmenty filmu o Annie Przybylskiej. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Oliwii BieniukPokazano fragmenty filmu o Annie Przybylskiej. Nie mogło zabraknąć Oliwii Bieniuk

Zarobki dzięki aktywności w social mediach uzupełnia zabezpieczenie finansowe, o które zadbała zmarła przed laty Anna Przybylska. Jak podaje portal Pomponik, przed śmiercią aktorka zostawiła po sobie testament, dzięki któremu jej córka w dniu 18 urodzin zyskała dostęp do sporej sumy pieniędzy.

Więcej o: