Katarzyna Dowbor martwi się o mamę. Podjęła ważną decyzję. Krystyna Kokocińska niebawem będzie obchodzić 90. urodziny

Katarzyna Dowbor ma bardzo dobre relacje z mamą. Pojawiły się doniesienia, że Krystyna Kokocińska ma problemy z poruszaniem się. Dziennikarka nie zwlekała i zaprosiła mamę do swojego domu pod Warszawą. - Taki pomocnik to prawdziwy skarb - napisała Dowbor o mamie.

Więcej informacji na temat gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Katarzyna Dowbor w wywiadach wielokrotnie wspominała z dumą, że jej mama niebawem będzie obchodzić 90. urodziny, ale w dalszym ciągu jest w świetnej formie psychicznej. Ze względu na wiek, niektóre czynności sprawiają jej problem, ale zawsze może liczyć na pomoc córki. Dziennikarka nie ukrywa, że chętnie otacza mamę opieką, chociaż ta bywa uparta i jak najdłużej chce pozostać samodzielna. Ostatnie doniesienia na temat jej stanu zdrowia nie brzmią jednak zbyt optymistycznie. Dziennikarka podjęła decyzję i zaprosiła mamę do swojego domu. Przy okazji pokazała, jak spędzają czas. Nudy u nich nie ma. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dom Katarzyny Dowbor robi wrażenie. Drewno, antyki i pięknie malowane meble kuchenne. Klimat nie do podrobienia

Zobacz wideo Joanna Koroniewska pokazała piękny ogród Katarzyny Dowbor

Katarzyna Dowbor martwi się o mamę. Podjęła ważną decyzję: Taki pomocnik to skarb 

Katarzyna Dowbor jakiś czas temu wyznała, że wyręcza mamę w niektórych obowiązkach. Krystyna Kokocińska, mimo że dostała propozycję zamieszkania z córką, w dalszym ciągu chce pozostać samodzielna i mieszka we własnym mieszkaniu. W ostatnim czasie jej stan zdrowia uległ pogorszeniu, a mama dziennikarki od tamtej pory porusza się wspomagając się "balkonikiem". Dowbor nie zwlekała i zaprosiła mamę do swojego domu pod Warszawą. 

Pani Krystyna ma problemy z nogami i porusza się o balkoniku. Katarzyna pomagała jej w dotarciu do samochodu, a wnuczka podtrzymywała ją, gdy ta próbowała do niego wsiąść - doniósł "Super Express".

Katarzyna udostępniła na Instagramie urocze nagranie, na którym widać, jak razem z mamą spędzają czas. Rodzicielka gwiazdy jest pełna wigoru. Postanowiła zadbać o ogród córki i skosiła jej trawę: 

Taki pomocnik w ogrodzie to prawdziwy skarb! Moja 89-letnia mama. Brawa dla mamy - napisała z dumą dziennikarka.
 

Paulina MłynarskaPaulina Młynarska wspomina kolonie u sióstr zakonnych. Nie wytrzymała i uciekła

Jak dowiedział się "Super Express", Krystyna Kokocińska w najbliższym czasie będzie mieszkać z dziennikarką, ale jak widać po opublikowanym nagraniu, nie mogą narzekać na nudę. 

Więcej o: