Marcin Dubiel zdradził, co robił mąż Karoliny Pisarek tuż przed ceremonią. "Ostatnie sekundy wolności"

10 czerwca odbył się ślub Karoliny Pisarek i Rogera Salli. W tym ważnym dniu młodej parze towarzyszło liczne grono przyjaciół, którzy bez skrępowania relacjonowali na Instagramie przebieg imprezy.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Karolina Pisarek, która z biznesmenem Rogerem Sallą zaręczyła się w sierpniu ubiegłego roku, przez długi czas utrzymywała w tajemnicy szczegóły planowanego ślubu. Dopiero dzień przed wydarzeniem do mediów dotarła informacja, że ceremonia została zaplanowana na piątek 10 czerwca i odbędzie się w miejscowości Łochów, leżącej godzinę drogi od Warszawy. Wśród gości nie zabrakło polskich aktorów, prezenterów i infuencerów. Tę ostatnią grupę reprezentował m.in. Marcin Dubiel, który pełnił także funkcję drużby pana młodego.

Zobacz wideo Pierwszy taniec Karoliny Pisarek

Krzysztof Ibisz wybrał prestiż i luksus. Jak wygląda apartament prezentera? Króluje minimalizm i elegancjaMinimalizm i elegancja. Jak wygląda apartament Krzysztofa Ibisza? Zobaczcie

Marcin Dubiel ujawnił szczegóły wesela Karoliny Pisarek i Rogera Salli

Mąż Karoliny Pisarek i były członek Teamu X znają się już od kilku lat. Jak donosi Kozaczek, Roger Salla, którego pasją była w przeszłości piłka nożna, porzucił ten sport i związał się z Uniq Fight Club, gdzie zaczął trenować sztuki walki. To właśnie w tym klubie Salla poznał nie tylko żonę, ale też Marcina Dubiela, z którym połączyła go bliska relacja. Oczywistym było więc, że youtuber pojawi się na ślubie pary. Dubiel tuż przed ceremonią podzielił się na Instagramie zakulisową relacją. Influencer udostępnił zdjęcie, na którym Salla polewa sobie i gościom wódkę. Jak przyznał, jego przyjaciel był nieco zestresowany.

Pan młody pięć minut przed "tak". Ostatnie sekundy wolności - podpisał InstaStories.

Roger Salla na ślubieRoger Salla na ślubie instagram.com/@marcindubiel

Katarzyna Figura i Tomasz KammelMieli zarobć miliony. Skończyło się klapą. Oto biznesy gwiazd, które upadły

Nerwy nie przeszkodziły na szczęście narzeczonemu Pisarek w złożeniu przysięgi małżeńskiej. Ceremonia odbyła się na zewnątrz - w ogrodzie ustawiono krzesła dla gości, a także ścieżkę prowadzącą do "ołtarza" ozdobionego różowymi kwiatami. Modelce i biznesmenowi ślubu udzielił pastor, a tuż po tym, jak powiedzieli sakramentalne "tak", wraz z gośćmi udali się na przyjęcie weselne, które odbywało się w tym samym miejscu.

Więcej o: