Kim Kardashian odwtorzyła stylizację, którą przed laty nosiła Monica Bellucci. "Zachwycająca!"

Kim Kardashian zainspirowała się kostiumem, w którym niegdyś pozowała Monica Bellucci. Internauci nie kryją zachwytu. Na której z gwiazd bordowy gorset wygląda szykowniej?

Więcej na temat zagranicznych gwiazd przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Kim Kardashian przez wielu postrzegana jest jako ikona współczesnej popkultury. Gwiazda z powodzeniem lansuje kolejne trendy, a płazem uchodzą jej również mniej trafione stylizacje. Ostatnio była partnerka Kanye Westa wywołała kontrowersje, pozując w legendarnej sukni noszonej w latach 60. przez Marilyn Monroe. Teraz odwołała się do innej legendy kina.

Zobacz wideo Kim Kardashian wsiada do busa i jedzie na Met Galę

Monica Bellucci zainspirowała Kim Kardashian. Tę stylizację już widzieliśmy

Kardashian na Instagramie umieściła serię zdjęć, do których pozuje w oryginalnej stylizacji. Gwiazda bordowy, welurowy gorset zestawiła z czarnym kombinezonem, który osłaniał jej dłonie i stopy. Na wierzch narzuciła płaszcz wykonany z identycznego materiału co body. Uwagę zwracała również fryzura. Kim niedawno rozjaśnione włosy spięła w wysoki kok, twarz natomiast otulały luźno puszczone kosmyki.

Jeżeli wydaje się wam, że już gdzieś widzieliście tę stylizację, to macie rację. Przed laty w dokładnie takim samym gorsecie, kombinezonie i płaszczu pozowała Monica Bellucci. Fotografie umieszczone na instagramowym profilu Kardashian są więc swoistym ukłonem w stronę włoskiej gwiazdy i niekwestionowanej ikony mody.

 

Pod wrażeniem modowej inspiracji są obserwatorzy konta amerykańskiej gwiazdy. Zdaniem internautów, stylizacja Bellucci równie dobrze wygląda na ciele Kim Kardashian.

Zachwycająca!
Królowa!
Wspaniale wyglądasz Kim - czytamy pod instagramowym postem.

Kto waszym zdaniem wygrywa ten modowy pojedynek?