Marcela Leszczak odniosła się do plotek o drugiej ciąży. Odpowiedź nie pozostawia wątpliwości

Marcela Leszczak została zasypana pytaniami o kolejną ciążę. Wszystko przez jedno zdjęcie. Modelka postanowiła odpowiedzieć ciekawskim internautom.

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Marcela Leszczak zmieniła fryzurę! "Tego potrzebowałam!"

Związek Marceli Leszczak i Michała Koterskiego należy do burzliwych. Para już kilkakrotnie sią rozstawała się, aby potem dawać sobie kolejne szanse. Obecnie modelka i aktor znów są razem. Zakochani wybrali się na rodzinne wakacje do Turcji. Narzeczonym towarzyszy ich syn Fryderyk. Jedno ze zdjęć celebrytki sprawiło, że internauci zasypali ją pytaniami o drugą ciążę.

Marcela Leszczak odniosła się do plotek na temat drugiej ciąży. Jej odpowiedź nie pozostawia wątpliwości. "Cała prawda…"

Marcela Leszczak i Michał Koterski skrupulatnie relacjonują na Instagramie swój pobyt w Turcji. Jedno z opublikowanych przez aktora zdjęć wywołało wśród fanów falę spekulacji. W komentarzach internauci zastanawiali się, czy modelka jest w drugiej ciąży. Celebrytka postanowiła odnieść się do plotek. Na InstaStories zamieściła zdjęcie w bikini, na którym widać jej idealnie płaski brzuch.

Cała prawda o mojej ciąży - napisała pod fotografią.

Marcela LeszczakMarcela Leszczak Instagram/ marcelamargerita

Marcela Leszczak i Michał Koterski zadebiutowali jako para w 2017 roku. Wkrótce potem okazało się, że zakochani spodziewają się dziecka. Po dwóch latach związku aktor i modelka rozstali się po raz pierwszy. Szybko zrozumieli jednak, że decyzja była zbyt pochopna i postanowili spróbować jeszcze raz. Kolejne problemy pojawiły się w 2021 roku. Marcela Leszczak i Michał Koterski ogłosili, że nie są już razem, a aktor zaczął spotykać się z Dagmarą Bryzek, koleżanką z branży. Stara miłość okazała się jednak silniejsza i wkrótce potem okazało się, że filmowy Gierek ponownie wrócił do matki swojego dziecka. Na początku tego roku para ogłosiła powtórne zaręczyny.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.