Rosie Huntington-Whiteley w szlafroku karmi córkę piersią. Niecodzienny obrazek. Wow

Trzy miesiące temu Rosie Huntington-Whiteley urodziła córkę. Teraz na jej koncie na Instagramie pojawiło się zachwycające zdjęcie, na którym karmi piersią.

Więcej na temat gwiazd z zagranicy przeczytasz w tekstach na stronie głównej Gazeta.pl

Po ogłoszeniu ciąży Rosie Huntington-Whiteley nie epatowała swoim stanem. W ostatnich miesiącach na jej profilu pojawiło się zaledwie kilka zdjęć, na których eksponuje ciążowy brzuch. Zaskoczeniem może być więc fakt, że teraz wrzuciła taki kadr, na którym karmi piersią córkę. I trzeba przyznać, że robi to z wielką klasą.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk: Przeżywałam śmierć mamy na oczach całej Polski

Rosie Huntington karmi córkę piersią w szlafroku

Rosie Huntington-Whiteley i Jason Statham są razem od ponad dziesięciu lat. Cztery lata temu na świat przyszedł ich syn, Jack. W sierpniu modelka poinformowała, że spodziewają się kolejnego dziecka - córki Isabelli James Statham, która urodziła się w lutym tego roku.

Modelka niedawno odpoczywała z rodziną we Francji, bo właśnie stamtąd pochodzi fotografia, która pojawiła się na jej profilu. Siedzi w szlafroku, karmi dziewczynkę i prezentuje się tak, jakby dopiero co zeszła z wybiegu Victoria's Secret, po którym kiedyś chodziła. 

 

W poście znalazły się też zdjęcia z luksusowego samolotu czy na lotnisku, gdy jej ukochany trzyma nosidełko. Jedna z obserwatorek zwróciła na to uwagę:

Wspaniale… I Jason z nosidełkiem wygrywa.

Komplementów nie brakowało:

Jesteś najpiękniejszą mamą na świecie.
Zawsze wyglądasz tak stylowo!
Cudowna rodzina - pisali internauci.

Absolutnie zgadzamy się z komplementami - modelka wygląda pięknie. 

Zobacz też: Dieta i treningowa rutyna Rosie Huntington-Whiteley. Plan żywieniowy modelki jest dość restrykcyjny

Więcej zdjęć zobaczycie w galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.