Paulina Koziejowska rozpływa się nad Maciejem Orłosiem. "Wygląda dużo młodziej niż 10 lat temu"

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś dopiero niedawno oficjalnie potwierdzili, że są parą. Zakochani nie przejmują się nieprzychylnymi komentarzami. Na łamach "Super Expressu" dziennikarka zdradziła, jaką urodzinową niespodziankę przygotował dla niej ukochany.

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Paulina Koziejowska na premierze filmu "Kogel-Mogel"

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś potwierdzili swój związek dopiero niedawno. Dziennikarz jest starszy od ukochanej o 22 lata. Para otrzymała wiele niepochlebnych komentarzy. Zakochani nie przejmują się jednak krytyką i cieszą się swoim szczęściem. W rozmowie z "Super Expressem" prezenterka opowiedziała o relacji z dojrzałym partnerem.

Edyta Górniak i Dariusz Krupa Przemek Kossakowski i Martyna WojciechowskaPrzedstawiamy najgłośniejsze rozwody gwiazd

Paulina Koziejowska rozpływa się nad Maciejem Orłosiem. "Wygląda dużo młodziej niż 10 lat temu"

Paulina Koziejowska świętowała niedawno 40. urodziny. Z tej okazji Maciej Orłoś opublikował na Instagramie zabawne życzenia dla ukochanej. Dziennikarz nawiązał do tego, że jest przez niektórych nazywany "dziadkiem" prezenterki. W rozmowie z "Super Expressem" kobieta odniosła się do tej kwestii.

Wpis Maćka, to bardzo mnie rozbawił. Pokazał, że ma do siebie dystans. Tak naprawdę Maciek wygląda teraz dużo młodziej niż 10 lat temu, co często mówią mu to jego przyjaciele - powiedziała Paulina Koziejowska.

Dziennikarka zdradziła, że ukochany przygotował dla niej wyjątkową urodzinową niespodziankę.

To były najlepsze urodziny, bo spędzone u boku mojego mężczyzny. Przy Maćku nawet czwórka z przodu nie jest mi straszna. Maciek bardzo mnie zaskoczył. Rano czekał na mnie prezent i bukiet kwiatów, a wieczorem zabrał mnie do restauracji, w której czekali na mnie moi przyjaciele. Kolejną niespodzianką był tort - wspominała.

Carla Bruni i Nicolas SarkozyCarla Bruni i Nicolas Sarkozy w Cannes. Modelka przyćmiła wszystkich

Dla Pauliny Koziejowskiej nie jest to pierwszy związek z dużą różnicą wieku. Wcześniej dziennikarka spotykała się z Jackiem Borkowskim, aktorem znanym z serialu "Klan", który jest od niej starszy o 23 lata.

Więcej o: