"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga poprawia urodę. "Trzymajcie kciuki za chirurga"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga wyznała na Instagramie, że planuje zabieg poprawiający urodę. Uczestniczka ślubu zdradziła, że nie należy do najłatwiejszych pacjentów.

Więcej o programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl. 

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" doczekał się w Polsce siedmiu edycji i wciąż cieszy się ogromną popularnością. Niedawno na Playerze został udostępniony finał ostatniego sezonu, który zdołał zaskoczyć nawet najwierniejszych widzów. Zainteresowaniem cieszą się również byli bohaterowie "Ślubu", tacy jak Iga Śmiechowicz. Uczestniczka piątej edycji podzieliła się ostatnio z obserwatorami wiadomością, że wkrótce przejdzie metamorfozę swojego uśmiechu.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

Dawid Kwiatkowski; Marcelina ZawadzkaPolsat SuperHit Festiwal. Tłum gwiazd na czerwonym dywanie

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga wstawi nowe uzębienie

Iga w relacji na Instagramie zdradziła, że podda się zabiegowi stomatologicznemu, który poprawi jej uśmiech. Uczestniczka programu planuje wstawić nowe uzębienie. Jak przyznała jednak z rozbrajającą szczerością - nie należy do najłatwiejszych pacjentów. 

Teraz uśmiech na gębie. Za pół godziny nie będzie mi już do śmiechu. Ale zaczynam proces uśmiech - wymianka ząbków. Dzisiaj coś trzeba usunąć, żeby coś innego wstawić. Jestem najgorszym pacjentem ever także... Trzymajcie kciuki za chirurga - napisała na swoim InstaStories Iga.

Przypominamy, że na początku roku wyemitowano odcinek specjalny z udziałem uczestników wybranych edycji. Wówczas wyszło na jaw, że Iga, która w programie została połączona w parę z Karolem, ma spory żal do Laury, z którą ostatecznie związał się mężczyzna. Wyznała, że ta za jej plecami rozpoczęła relację z jej mężem. Śmiechowicz o ich związku miała dowiedzieć się od osób postronnych.

Więcej o: