Carla Bruni i Nicolas Sarkozy w Cannes. Modelka przyćmiła wszystkich. Sukienka prosta, ale jaki efekt

22 maja Carla Bruni i Nicolas Sarkozy pojawili się na ceremonii wręczenia nagród Women in Motion. Tego wieczoru modelka miała na sobie długą czarną kreację, w której wyglądała zjawiskowo.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl  

Od 2015 roku firma Kering we współpracy z organizatorami Festiwalu Filmowego w Cannes przyznaje nagrody Women in Motion. Ceremonia ma na celu zwrócenie uwagi na wkład kobiet w światową kinematografię. Na tegoroczną galę zostali również zaproszeni Nicolas Sarkozy i Carla Bruni. Żona byłego prezydenta Francji na czerwonym dywanie prezentowała się olśniewająco i jak zawsze udowodniła, że ma nienaganny styl.

Dawid Kwiatkowski; Marcelina ZawadzkaPolsat SuperHit Festiwal. Tłum gwiazd na czerwonym dywanie

Zobacz wideo Grażyna Torbicka w kreacji na festiwal w Cannes

Elegancka Carla Bruni zachwyca na czerwonym dywanie w Cannes

Carla Bruni na galę wręczenia nagród Women in Motion założyła prostą, czarną suknię na ramiączkach. Sięgająca do ziemi elegancka kreacja pięknie podkreślała jej nienaganną figurę. Do zaprojektowanej przez francuski dom mody Yves Saint Laurent kreacji, modelka wybrała przepiękną biżuterię luksusowej marki Bulgari. Oprócz tego miała na sobie delikatne kolczyki i pierścionek. Jej mąż również postawił na klasyczny i elegancki zestaw w postaci czarnego garnituru i białej koszuli.

France Cannes 2022 Women in Motion AwardsFrance Cannes 2022 Women in Motion Awards Vianney Le Caer / Vianney Le Caer/Invision/AP

Tego wieczoru Bruni zdecydowała się rozpuścić włosy i postawiła na delikatny, rozświetlający makijaż, który wspaniale podkreślał jej rysy. Trzeba przyznać, że żona byłego prezydenta Francji doskonale wie, jak przykuć uwagę, a na czerwonym dywanie dosłownie błyszczała. Stonowana kreacja odsłoniła trochę ciała, jednak w dobrym guście. Jak wam się podoba stylizacja, którą Carla Bruni wybrała na galę wręczenia nagród Women in Motion? Więcej zdjęć znajdziecie w galerii powyżej artykułu.

Małgorzata SochaMałgorzata Socha pozuje bez makijażu. Fan: Piękna

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: