Johnny Depp wymieniał uśmiechy i chichotał z prawniczką podczas rozprawy. Już wiadomo, co naprawdę ich łączy

Johnny Depp i Camille Vasquez są parą? Ich czułości mogłyby na to wskazywać. Tymczasem prawda jest zupełnie inna.

Więcej informacji na temat procesu Johnny'ego Deppa i Amber Heard na stronie głównej Gazeta.pl

Głównymi bohaterami "procesu dekady" są Johnny Depp i Amber Heard. Teraz okazuje się, że coraz większym zainteresowaniem internautów śledzących sądowy spór aktorów zaczyna cieszyć się jedna z prawniczek Deppa - Camille Vasquez. Pojawiły się nawet spekulacje, że tych dwoje łączy coś więcej niż relacja na linii klient-prawnik. Zagraniczny tabloid TMZ - powołując się na informatora, podał, co jest między nimi.

Zobacz wideo O co chodzi w konflikcie Johnny'ego Deppa i Amber Heard?

Johnny Depp i Camille Vasquez mają romans?

Nie ma wątpliwości, że Depp i Vasquez doskonale się dogadują. Kamery z sali rozpraw uchwyciły kilka momentów, kiedy aktor i prawniczka przytulają się, uśmiechają, czy razem się śmieją. Internauci szybko to podchwycili i zaczęły pojawiać się spekulacje, że tych dwoje może łączyć romans. 

Jak podaje TMZ - doniesienia te okazały się jedynie plotką. Depp i Vasquez nie umawiają się na randki. Owszem, świetnie się dogadują, ale jak donosi informator zagranicznego tabloidu, aktor zaprzyjaźnił się szybko ze wszystkimi swoimi prawnikami, którzy reprezentują go w sądzie podczas tego procesu. Nie traktuje więc Vasquez wyjątkowo. Warto też dodać, że prawniczka nie jest singielką. 

Camille jest szczęśliwie zakochana. Umawia się z Brytyjczykiem, który pracuje w branży nieruchomości. Jest z nim w poważnym związku od kilku miesięcy - mówi informator TMZ.

Przypomnijmy, że Vasquez od lat skupia się na pozwach o zniesławienie. Ma również duże doświadczenie w sprawach dotyczących umów i roszczeń związanych z zatrudnieniem. Pracuje w międzynarodowej firmie prawniczej Brown Rudnick. Związana jest z dwiema uczelniami, na których studiowała prawo -  University of Southern California oraz Southwestern Law School.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.