Kim jest Camille Vasquez? Prawniczka Johnny'ego Deppa punktuje kłamstwa Heard. Stała się ulubienicą internautów

Camille Vasquez jest prawniczką, o której zrobiło się głośno po tym, jak w precyzyjny sposób przesłuchała Amber Heard. Aktorka po serii trudnych pytań musiała przyznać się do wcześniejszych kłamstw.

Więcej informacji i ciekawostek ze świata gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Batalia sądowa pomiędzy Johnnym Deppem a Amber Heard będzie wspominana jeszcze długo po jej zakończeniu. Już dziś została okrzyknięta mianem procesu dekady. Wszystko za sprawą zeznań byłych małżonków. W cieniu oskarżających się aktorów są ich prawnicy. Ich zachowanie również jest śledzone przez ludzi na całym świecie. O mecenasce Deppa od kilku tygodni jest bardzo głośno. 

Zobacz wideo O co chodzi w konflikcie Johnny'ego Deppa i Amber Heard?

Amber HeardAmber Heard zakrywała rozciętą wargę szminką? Depp miał uderzyć ją przed występem

Prawniczka Johnny'ego Deppa jest specjalistką w ratowaniu reputacji swoich klientów

W poniedziałek prawniczka Johnny'ego Deppa rozpoczęła przesłuchanie Amber Heard. Camille Vasquez ze swoich zadań wywiązała się znakomicie. Wyszło bowiem na jaw, że aktorka nie wpłaciła obiecanych pieniędzy na cele dobroczynne, które otrzymała z ugody rozwodowej. Wcześniej Heard w procesie, który toczył się w Wielkiej Brytanii, zeznała, że już to uczyniła. Camille doszukała się też innych nieścisłości w zeznaniach Amber. Heard twierdzi, że mąż nie raz brutalnie ją zaatakował - nie ma na to jednak dowodów. Prawniczka Deppa zaprezentowała w sądzie szereg zdjęć byłej żony swojego klienta, które zostały zrobione w ciągu dnia lub dwóch po rzekomych pobiciach. Nie ma na nich widocznych żadnych obrażeń na jej ciele.

Fani aktora pokochali prawniczkę za jej dociekliwość. W sieci powstały nawet jej fanowskie konta. Internauci szybko zauważyli, że z klientem łączą ją bliskie relacje. Na TikToku krążą klipy z sali sądowej, na których Depp i Vasquez okazują sobie przyjacielskie czułości.

Camille Vasquez od lat skupia się na pozwach o zniesławienie. Ma też doświadczenie w sprawach dotyczących umów i roszczeń związanych z zatrudnieniem. Pracuje w międzynarodowej firmie prawniczej Brown Rudnick. Na stronie internetowej organizacji możemy przeczytać, że Camille jest fachowcem w bronieniu przed sądem reputacji swoich klientów.

Camille jest biegła w formułowaniu ofensywnych i defensywnych strategii procesowych dla klientów prywatnych. Ma również duże doświadczenie w rozwiązywaniu problemów związanych z  zarządzaniem reputacją i komunikacją kryzysową.

Według TMZ, Camille jest w szczęśliwym związku. Spotyka się z Brytyjczykiem pracującym w branży nieruchomości.

Zeznania Amber Heard w sądzie rozbawiły Johnny'ego Deppa. Nie mógł powstrzymać chichotuZeznania Heard w sądzie rozbawiły Deppa. Nie mógł powstrzymać chichotu

Więcej o: