Joanna Opozda chce jednak udowodnić winę Królikowskiego? "Antek nie poczuwa się do roli ojca"

Kilka dni temu media donosiły, że do sądu wpłynął wniosek rozwodowy Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Informacje na temat rozstania aktorskiej pary są sprzeczne. "Super Express" twierdzi, że rozstanie ma się odbyć polubownie, bez orzekania o winie. Wirtualna Polska podaje jednak, że aktorka nie zamierza zgodzić się na zakończenie małżeństwa za porozumieniem stron.

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Spytaliśmy Małgorzatę Rozenek o sytuację Opozdy i Królikowskiego. Klasa!

Relacje między Joanną Opozdą a Antonim Królikowskim już od kilku miesięcy elektryzują internet. Niedawno sieć obiegła informacja, że do sądu wpłynął wniosek rozwodowy. Media nie są zgodne co do kulis rozstania pary. Początkowo "Super Express" donosił, że aktorka zbiera dowody przeciw niewiernemu mężowi. Później jednak tabloid pisał, że byli zakochani chcą zakończyć małżeństwo za porozumieniem stron. Wirtualna Polska rozmawiała z kolei z osobą z otoczenia gwiazdy, która twierdzi, że mama Vincenta nie zamierza odpuścić byłemu partnerowi.

Mikołaj Krawczyk, Dariusz KrupaKrupa i Krawczyk nie płacili alimentów. Takich przypadków w show-biznesie jest więcej

Joanna Opozda chce jednak udowodnić winę Królikowskiego? "Antek nie poczuwa się do roli ojca"

Jak podaje Wirtualna Polska, informacja, że Joanna Opozda złożyła pozew rozwodowy, jest prawdziwa. Aktorka nie zamierza jednak zakończyć małżeństwa polubownie. Informator portalu zdradził, że mama Vincenta zamierza udowodnić winę męża. Wystąpiła także o przysądzenie alimentów na syna. Antoni Królikowski podobno nie wywiązuje się z rodzicielskich obowiązków.

Antek nie poczuwa się do roli ojca, nie partycypuje w wydatkach i spędza z dzieckiem mało czasu. Trudno się z nim dogadać, bo głowę zaprzątają mu inne rzeczy. Dlatego Joasia postanowiła uporządkować swoje sprawy w korzystny dla Vincenta i uczciwy sposób. Nie jest tajemnicą, że to aktor zdecydował się na porzucenie rodziny bez względu na konsekwencje - zdradził rozmówca Wirtualnej Polski.

Dotychczas żadna z zainteresowanych stron nie odniosła się do medialnych rewelacji. Oficjalnie nie potwierdzili nawet rozstania. Aktor nie ukrywa już jednak nowej partnerki. Para coraz częściej widywana jest "na mieście".

Joanna OpozdaOpozda dodała zdjęcie na Instagramie. Marcin Hakiel zareagował

Myślicie, że rozwód Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego będzie początkiem medialnej batalii?

Więcej o: