Nie będzie walki? Nowe informacje w sprawie rozwodu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Wygląda na to, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski doszli do porozumienia. Informatorka "Super Expressu" wyjawiła kolejne szczegóły rozwodu pary.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W sierpniu 2021 roku Joanna Opozda i Antek Królikowski stanęli na ślubnym kobiercu. Wszystko wskazywało na to, że pomimo ciężkiego okresu w życiu aktorki między nimi się układało. Później poinformowali, że spodziewają się dziecka, a 2022 miał być rokiem Vincenta.

Zobacz wideo Spytaliśmy Małgorzatę Rozenek o sytuację Opozdy i Królikowskiego. Klasa!

Bruce Willis,Vin DieselWillis kiedyś cieszył się bujną czupryną. Nie tylko on. Johnson miał ciemne loki

Joanna Opozda i Antoni Królikowski się rozwodzą

W ciągu ostatnich miesięcy nie brakowało spekulacji na temat zakończenia związku Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Aktor miał zostawić żonę jeszcze przed narodzinami pierworodnego i zamieszkać z nową kobietą. Para oficjalnie nie potwierdziła, że się rozstali, jednak jak donosi "Super Express", do sądu już wpłynął pozew o rozwód.

Para aktualnie ma czekać na wyznaczenie pierwszego terminu rozprawy, a całość może się przeciągnąć nawet do roku. W tym czasie mają ustalić między sobą, jak podzielą opiekę nad Vincentem oraz ewentualny majątek. Na ten moment nie wiadomo, czy podpisali intercyzę.

Wyszły na jaw kolejne informacje dotyczące rozwodu aktorów

"Super Express" dotarł do kolejnych szokujących informacji. Okazuje się, że pozew, który napłynął do sądu jest bez orzekania o winie. Aktorzy mają zamiar zakończyć małżeństwo za porozumieniem obu stron. Oznacza to, że przed sądem nie zostanie ujawnione to, że została zdradzona i nie może liczyć na alimenty na siebie.

A może wina Antka wcale nie byłaby taka oczywista? Cieszę się, że jednak doszli do porozumienia - mówiła informatorka.

Joanna Opozda, Antek KrólikowskiOpozda mówi o synu i wbija szpilę Królikowskiemu! To jej pierwszy wywiad po porodzie

Myślicie, że rozwód aktorów nie jest tak oczywistą sprawą? 

Więcej o: