"MasterChef Junior". Kto wygrał program? Pokaźna suma trafiła do faworytki

Wiadomo już, kto zwyciężył siódmą edycję"MasterChef Junior". Tym razem do finału dotarły same dziewczynki. Emocje przed ogłoszeniem wyników sięgały zenitu.

Więcej ciekawostek na temat programu telewizyjnego znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

O wygraną w siódmej edycji programu "MasterChef Junior" walczyły Hela Kłobucka, Wiktoria Chmielewska i Ewa Ziemiańska. Jurorzy zwyciężczynią ogłosili pierwszą z nich, na co dziewczynka zareagowała piskiem radości. Tym razem Anna Starmach, Michel Moran i Tomek Jakubiak zdecydowali, że dwie pozostałe finalistki gotowały równie znakomicie, dlatego drugie miejsce Ewa i Wiktoria zajęły ex aequo.

Zobacz wideo Anna Starmach opowiedziała o podwójnym macierzyństwie. Bywa ciężko

"MasterChef Junior". Hela Kłobucka triumfuje

Przed ogłoszeniem wyników wszystkie trzy finalistki drżały z emocji. Dziewczynki bardzo się wspierały, trzymając się za ręce. W finałowym odcinku zadaniem uczestniczek i ich drużyn prowadzonych przez Anię Starmach, Michela Morana i Tomka Jakubiaka, było przygotowanie dania z makaronu, które podbije podniebienia finalistów dziesiątej edycji "MasterChefa" dla dorosłych. Dania oceniali Maciek Regulski, Ela Błaszyńska, Renia Semeniuk i Mariusz Kisiel. Smak potraw przygotowanych przez młodych pasjonatów sztuki kulinarnej zachwycił starszych kolegów.

Kolejnym wyzwaniem było przygotowanie menu degustacyjnego godnego kolejnego Master Chefa. Wszystkie dania były wyśmienite, dlatego jurorzy mieli niełatwe zadanie. Uznali, że na tle koleżanek najbardziej wyróżnia się Hela i to jej przyznali statuetkę oraz główną nagrodę pieniężną - 15 tysięcy złotych. Dodatkowo Hela dostała 30 tysięcy złotych od jednego ze sponsorów programu.

Możesz z nimi zrobić, co tylko chcesz. Możesz wydać na cukierki, jeśli będziesz chciała! - powiedziała Anna Starmach.

Koleżanki, które zajęły drugie miejsce, nie odeszły jednak z niczym - każda z nich otrzymała czek na kwotę 10 tys. złotych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.