Anna Starmach o mały włos nie została kucharką! Ma zaskakujące wykształcenie. Fryzura też niezła. "Przejaw buntu"

Anna Starmach została ostatnio zapytana o wykształcenie. Okazuje się, że kierunek studiów, który ukończyła, nie ma nic wspólnego z gotowaniem. Jurorka "Masterchefa" podzieliła się też fotografią z młodości. Gwiazda TVN miała bardzo oryginalną fryzurę.

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Anna Starmach opowiedziała o podwójnym macierzyństwie. Bywa ciężko

Anna Starmach jest bez wątpienia jednym z najbardziej cenionych autorytetów kulinarnych w Polsce. Kobieta ukończyła z wyróżnieniem kurs w prestiżowej paryskiej szkole kucharskiej Le Cordon Bleu. Jurorka "Masterchefa" ma własny program o gotowaniu, wydała kilka książek z przepisami, prowadzi także portal kulinarny. Okazuje się jednak, że gwiazda TVN początkowo planowała obrać zupełnie inną ścieżkę kariery, a kierunek jej studiów może dziwić.

Anna Starmach zapytana o studia. Jej wykształcenie jest dalekie od kulinariów

Na swoim Instagramie Anna Starmach dzieli się nie tylko przepisami, ale także życiem prywatnym. Ostatnio zorganizowała dla fanów serię Q&A. Jedna z internautek zapytała jurorkę "Masterchefa" o wykształcenie. Kierunek studiów, który ukończyła gwiazda TVN, nie ma nic wspólnego z gotowaniem.

Czy skończyła pani studia? - chciała wiedzieć fanka.
Tak, skończyłam studia magisterskie. Jestem dyplomowanym historykiem sztuki - odpowiedziała Anna Starmach.

Przy okazji pochwaliła się zdjęciem z czasów studenckich. Jej fryzura może zaskakiwać. Gwiazda TVN miała wówczas na głowie tzw. jeża. Fani byli pod wrażeniem niespotykanego wydania jurorki "Masterchefa". Anna Starmach przyznała, że był to przejaw buntu.

Ja byłam szalona w młodości. To był najprawdopodobniej przejaw buntu, nie pamiętam już wobec czego/kogo - wyjaśniła.

Anna StarmachAnna Starmach Instagram/ ania_starmach

Anna Starmach zdradziła także, że początkowo planowała po studiach pracować w galerii sztuki swoich rodziców. Pasja do gotowania okazała się jednak silniejsza.

Anna StarmachAnna Starmach Instagram/ ania_starmach

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.