"Gogglebox". Krzysztof Radzikowski po raz pierwszy pokazał partnerkę. To piękna brunetka

Krzysztof Radzikowski z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" nie pokazywał dotąd swojej partnerki. Ostatnio jednak zmienił zdanie i opublikował wspólną fotografię. Jego wybranka to piękna brunetka.

Więcej aktualnych informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Dlaczego Sylwia Bomba trenuje w makijażu? Chwali się, że schudła

Krzysztof Radzikowski to utytułowany strongman i od niedawna zawodnik Fame MMA. Popularność zyskał jednak głównie dzięki występom w reality show "Gogglebox. Przed telewizorem", gdzie razem z Dominikiem Abusem komentuje programy telewizyjne. Siłacz niedawno został ojcem i chętnie chwali się w sieci zdjęciami syna. Do tej pory nie publikował jednak zdjęć partnerki. Ostatnio mężczyzna postanowił podzielić się fotografią, na której pozuje razem z ukochaną i dzieckiem.

"Gogglebox". Krzysztof Radzikowski po raz pierwszy pokazał partnerkę. To piękna brunetka

Krzysztof Radzikowski długo nie pokazywał swojej partnerki w mediach społecznościowych. W końcu postanowił jednak pochwalić się ukochaną i opublikował na Instagramie wspólne zdjęcie. Na fotografii strongman pozuje razem z synem i wybranką. Kobieta to piękna brunetka o południowym typie urody.

Cała rodzinka - napisał pod postem strongman.
 

Uroda partnerki Krzysztofa Radzikowskiego zrobiła na internautach duże wrażenie. W komentarzach nie szczędzili komplementów. Miłe słowa popłynęły także od kolegów z programu "Gogglebox. Przed telewizorem".

Wow pierwszy raz widzę partnerkę i szczęka opada. Piękna.
O jejku, ale śliczna partnerka ! Super razem wyglądacie!
Piękna rodzinka, no ale mama kradnie zdjęcie prześliczna kobieta - zachwycali się fani.

Myślicie, że Krzysztof Radzikowski będzie teraz częściej publikował zdjęcia z ukochaną?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.