Sharon Osbourne wspomina najgorszy lifting. Zapytała chirurga, czy to żart: Wyglądałam jak jeb**y cyklop

Sharon Osbourne otworzyła się na temat kiepskich doświadczeń przy poprawianiu urody. Przeżyła szok, gdy zobaczyła, jak wygląda jej twarz tuż po operacji.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Żona Ozzy'ego Osbourne'a kilka lat temu otwarcie przyznała, że korzysta z medycyny estetycznej. Niestety nie wszystkie zabiegi poszły po jej myśli. Sharon Osbourne w rozmowie z "The Sunday Times" opowiedziała o ostatnim zabiegu liftingu twarzy, który przeszła w październiku ubiegłego roku. Jak wyznała, rezultat był tak koszmarny, że jej mąż chciał zapłacić za przywrócenie poprzedniego wyglądu niezależnie od ceny.

Zobacz wideo Aneta Glam o zabiegach medycyny estetycznej

Sharon Osbourne narzeka na efekt liftingu

Lifting, któremu Osbourne poddała się pod koniec 2021 roku, trwał w sumie pięć i pół godziny i był niezwykle bolesny. Gdy zdjęto jej opatrunki w szpitalu, gwiazda była przerażona. Powiedziała, że jej twarz wydawała się przekrzywiona.

Wyglądałam, jak jedna z tych j***nych mumii, które owijają bandażami - wyznała Osborune w rozmowie z "The Sunday Times".

Celebrytka opowiedziała, że efekt był bardzo daleki od oczekiwań, a niezadowoleniem nie omieszkała podzielić się z chirurgiem.

Powiedziałam mu: Chyba k**wa żartujesz. Jedno oko wyglądało inaczej niż drugie, wyglądałam jak  j***ny cyklop - relacjonuje Osbourne.

Wynik operacji zrobił wrażenie również na jej mężu. Gwiazda wyznała, że Ozzy Osbourne zadeklarował, że zapłaci na ponowny zabieg.

Nieważne, ile będzie kosztować, poprawimy to - powiedział muzyk.

Finalnie celebrytka przeszła okres rekonwalescencji i jej wygląd wrócił do normy. Media wcześniej wielokrotnie spekulowały na temat rzekomych operacji plastycznych Sharon Osbourne. W 2019 roku przyznała, że przeszła zabieg podniesienia ust. W rozmowie z Kelly Clarkson opowiedziała, że wówczas także mierzyła się z nieprzyjemnymi efektami ubocznymi - przez długi czas nie kontrolowała swojej mimiki.

Sharon Osbourne od wielu lat rozwija karierę jako osobowość telewizyjna. Na początku lat dwutysięcznych wraz z całą rodziną występowała w reality show o życiu Osbourne'ów, przez kilka lat prowadziła także własny talk-show. W późniejszych latach była jurorką amerykańskich talent show, a do 2021 roku współprowadziła program "The Talk".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.