Córka Gwyneth Paltrow kończyła 18 lat. Na urodzinowym zdjęciu wyglądają jak siostry. "Oszałamiająco piękna"

Gwyneth Paltrow świętuje 18. urodziny córki. Gwiazda z tej okazji pokazała ich wspólne zdjęcie. Fani w komentarzach zwracają uwagę, jak bardzo solenizantka jest podobna do mamy.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Gwyneth Paltrow była żoną Chrisa Martina w latach 2003-2015. Para doczekała się dwojga dzieci. Syn Moses Bruce Anthony ma 16 lat, a jego siostra Apple właśnie świętuje 18. urodziny. Aktorka udostępniła z tej okazji w mediach społecznościowych zdjęcie ukochanej córki. 

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o córkach i macierzyństwie

Gwyneth Paltrow i jej córka zachwycają na wspólnym urodzinowym zdjęciu

Na fotografii widzimy Apple w długiej białej sukni. Gwyneth Paltrow do postu dołączyła poruszający komentarz, w którym wyznaje, jak bezgranicznie kocha Apple.

18. urodziny. Dzisiaj rano brakowało mi słów. Nie mogłabym być bardziej dumna z tego, jaką kobietą jesteś. Jesteś wszystkim, o czym marzyłam. Moje serce puchnie od uczuć, których nie mogę wyrazić słowami. Jesteś niezwykła pod każdym względem. Mam nadzieję, że wiesz, jaka jesteś wyjątkowa i ile światła przyniosłaś wszystkim, którzy mają szczęście cię poznać. Zawsze to mówię i nigdy nie przestanę - urodziłam się w dniu, w którym ty przyszłaś na świat. Kocham cię. Mama.
 

Pod postem pojawiła się masa komentarzy. Internauci składają życzenia solenizantce i są pod wrażeniem, jak podobna jest ona do swojej mamy.

Wyglądasz identycznie jak Gwyneth. Wszystkiego najlepszego kochana.
Apple jest oszałamiająco piękna i tak bardzo podobna do mamy.
Przez chwilę myślałem, że widzę Gwyneth Paltrow.

Gwiazda udostępniła na InstaStories jeszcze jedno zdjęcie, na którym stoi obok ukochanej córki. Ta fotografia jest dowodem na to, że niedaleko pada jabłko od jabłoni.

Gwyneth Paltrow i jej córka AppleGwyneth Paltrow i jej córka Apple instagram.com/ gwynethpaltrow

Cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć Apple wszystkiego najlepszego z okazji 18. urodzin. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.