Piotr Balicki o walce z rakiem: Myślałem, że każdy dzień jest tym ostatnim. Teraz znów zaczyna marzyć

Piotr Balicki to prezenter telewizji TVN. W lutym poinformował, że ma nowotwór. Choroba na jakiś czas odebrała mu siły do życia. Teraz opowiedział, że znów zaczyna snuć plany na przyszłość.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Piotr Balicki latami bawił publiczność jako prezenter, m.in. w programie "Mam talent" czy "Twoja twarz brzmi znajomo". Niestety, jego życie zmienił nowotwór. "Nie mam niestety już sił, by ciągle opowiadać to samo. Może przez to, że dosłownie je straciłem" - napisał w poście, w którym informował o chorobie. Zapowiadał, że rak nie odbierze mu poczucia humoru.

Jeszcze nie umiem bardzo żartować, ale obiecuję, że nie zobaczycie tu stories ze mną z rurkami w nosie z tlenem, a będę pokazywał wam te śmieszne rzeczy, które uda mi się uchwycić - stwierdził.

Mimo to pierwsze tygodnie po diagnozie były bardzo trudne. Teraz prezenter zdradził, że chociaż wciąż nie wrócił do zdrowia, zaczyna znowu snuć plany na przyszłość.

 
Zobacz wideo Aleksandra Kwaśniewska zdradza przyszłość "Miasta Kobiet". Powrócą w kolejnym sezonie?

Barbara Kurdej-SzatanKurdej-Szatan straciła szansę prowadzenia "Mam talent!"

Piotr Balicki zaczyna marzyć. To dodaje mu siły

Prowadzący w programie "Miasto kobiet" opowiedział szczerze o tym, jakie emocje towarzyszyły mu, kiedy okazało się, że ma raka.

Przez pierwsze dwa miesiące od diagnozy wiedziałem, że każdy dzień jest tym ostatnim dniem. Tam sobie myślałem - wyznał.

Chociaż choroba wciąż mu doskwiera, to jednak w podejściu dziennikarza coś uległo zmianie.

Teraz, mimo iż jest trochę gorzej, zacząłem planować - zdradził.

Okazuje się, że ogromną motywacją jest dla niego praca. Chciałby wrócić do obowiązków zawodowych.

Niedługo rusza kolejna edycja "Mam talent". Kocham robić ten program. Dlatego postanowiłem sobie, że to będzie ten moment, kiedy ja wracam do pracy - zapowiedział.

Zanim rozpoczną się nagrania do kolejnej edycji talent-show, prezenter postanowił skupić się na walce o zdrowie. Plany na przyszłość bardzo mu w tym pomagają.

Piotr BalickiPiotr Balicki ma nowotwór. Opublikował wzruszający wpis

Mam już jakiś cel. Fajny cel - mówił.

Okazuje się, że inne marzenie Balickiego związane jest z jego słabością do włoskiej kuchni. Prezenter przyznał, że kocha gotować. Postanowił, że wkrótce wyjedzie na tydzień do Włoch. To nie będą jednak zwykłe wakacje i spędzi czas we włoskiej restauracji z tamtejszym szefem kuchni, żeby uczyć się od niego kulinarnego kunsztu.

Więcej o: