Deppa wspiera była partnerka, Heard m.in. Elon Musk. Jej rodzice stanęli po jego stronie

Kto wierzy w niewinność Johnny'ego Deppa, a czyim zdaniem poszkodowaną w głośnym procesie o zniesławienie jest Amber Heard? Batalia sądowa byłych małżonków podzieliła również osoby związane ze światem show-biznesu. Sprawdźmy zatem, które gwiazdy otwarcie wyraziły swoje wsparcie dla aktora, a które dla jego byłej żony.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

11 kwietnia rozpoczął się proces, który Johnny Depp wytoczył byłej żonie, Amber Heard. Od tego czasu na jaw wychodzą kolejne szokujące szczegóły ich burzliwej relacji. On chce oczyścić swoje imię i przy tym domaga się 50 milionów dolarów odszkodowania za zniesławienie. Ona stara się wszystkich przekonać, że była w związku z uzależnionym od narkotyków i alkoholu "żonobijcą". Poparcie dla aktora otwarcie wyraził już między innymi Joe Rogan, amerykański komentator sportowy i prezenter telewizyjny. W niewinność mężczyzny wierzą również jego fani, którzy bacznie analizują każdy ruch Heard i chcą udowodnić, że kobieta kłamie. Nie brakuje również osób broniących byłej żony aktora. Podsumujmy zatem, jak obecnie wygląda sytuacja. 

Mikołaj Krawczyk, Dariusz KrupaKrupa i Krawczyk nie płacili alimentów. Takich przypadków w show-biznesie jest więcej

Zobacz wideo O co chodzi w konflikcie Johnny'ego Deppa i Amber Heard?

Kto wspiera Johnny’ego Deppa

Candace Owens nie pozostawiła na Amber Heard suchej nitki

Jedną z osób, która publicznie wypowiedziała się na temat procesu Johnny’ego Deppa i Amber Heard była  Candace Owens - popularna w Stanach Zjednoczonych publicystka i aktywistka. Na Twitterze obserwuje ją 3,1 miliona internautów. Ogromną popularnością cieszy się również jej instagramowy profil, gdzie do tej pory zgromadziła ponad czteromilionową widownię. Z kolei na YouTubie regularnie publikuje odcinki prowadzonego przez siebie programu. I to właśnie podczas jednego z nagrań otwarcie opowiedziała się po stronie aktora i jednocześnie skrytykowała jego byłą żonę.

Dowody, które zostały przedstawione podczas procesu, ewidentnie wskazują na to, że Amber Heard była wyjątkowo toksyczną partnerką […]. To przykład kobiety, która strasznie traktuje mężczyzn - powiedziała Candace Owens.

Z kolei w opublikowanym na Twitterze poście nie gryzła się w język i określiła aktorkę mianem "kłamczuchy i socjopatki".  

Od samego początku nazywam Amber Heard kłamczuchą. Wiele osób nie zdaje sobie nawet sprawy, że uzależniona od alkoholu socjopatka bez większego problemu zniszczyła życie człowieka tylko dlatego, że dołączyła do ruchu #MeToo.

Do wpisu dodała hasztag "sprawiedliwość dla Johnny’ego Deppa".

Joe Rogan określił byłą żonę Johnny’ego Deppa mianem "szalonej kobiety"

Poparcie dla Johnny’ego Deppa wyraził również amerykański komentator sportowy i prezenter telewizyjny Joe Rogan. Mężczyzna w rozmowie z Jessicą Kirson, która była gościnią jego podcastu nazwał Amber Heard "szaloną kobietą", która wszystkimi manipuluje. Podobnie jak Candace Owens on również twierdzi, że aktorka kłamie.

 

Na koncercie Paula McCartneya pokazano teledysk, w którym wystąpił Johnny Depp

Okazuje się również, że Depp może liczyć na wsparcie ze strony Paula McCartneya. Podczas koncertu, który 2 maja odbył się w Seattle, artysta wykonał utwór "My Valentine". W trakcie występu został wyświetlony teledysk z udziałem aktora. Klip powstał w 2012 roku, oprócz Johnny’ego na nagraniu pojawiła się również Natalie Portman.

 

Paul Bettany świadkiem Johnny’ego Deppa w procesie wytoczonym Amber Heard

Na liście osób wspierających Johnny’ego Deppa znalazł się również jego przyjaciel Paul Bettany. Panowie nie tylko świetnie znają się od lat, ale również wystąpili razem w kilku popularnych produkcjach.

 

Rodzice Amber Heard od zawsze darzyli Deppa sympatią

W trakcie procesu ujawniono również szczegóły korespondencji, jaką Johnny Depp prowadził z byłą teściową  27 maja 2016 roku - kilka godzin po tym, jak Amber złożyła do sądu wniosek o zakaz zbliżania się niej. 

Z opublikowanych wiadomości wynika, że oboje darzyli się ogromnym szacunkiem i zaufaniem. Paige Heard natychmiast skontaktowała się zięciem, aby wyjaśnić, dlaczego doszło do takiej sytuacji i jednocześnie chciała usprawiedliwić zachowanie córki. 

To nie był jej pomysł. Prawnicy powiedzieli jej, że jeśli tego nie zrobi, zostanie w ciągu 30 dni wyrzucona z domu - napisała  Paige Heard.

W odpowiedzi na te słowa Depp zaczął więc dopytywać, dlaczego skoro Amber tak bardzo nie chciała tego zrobić, to i tak oskarżyła go o stosowanie przemocy wobec niej. Kobieta po raz kolejny zrzuciła winę na prawników. Jednocześnie z jej słów wynika, że chciała jak najszybciej o tym go poinformować. 

Dlatego właśnie chciała z tobą porozmawiać.  Przysięgam, że to nie był jej pomysł, nie zrobiła tego z własnej woli. 

Na koniec poprosiła, aby Johnny nie mówił Amber, o tym że się z nim kontaktowała. Kobieta z aktorem pożegnała się czułymi słowami. 

Proszę, nie mów o tym Amber. Kocham cię, synu.

Okazuje się również, że ojciec Amber nie żywił do Deppa urazy. Mężczyzna 21 grudnia 2015 roku miał wysłać do aktora wiadomość, w której podkreślił, że chciałby, aby relacje między małżonkami uległy poprawie. Na koniec również dodał, że nadal szanuje Johnny'ego. 

Moja córka nigdy nie powinna była cię uderzyć  to samo dotyczy ciebie. Gdybyście się inaczej zachowywali, moglibyście być naprawdę szczęśliwi ze sobą. Mimo to zawsze będę kochał cię jak syna - napisał  David Heard.

Była partnerka stanęła w obronie Johnny'ego Deppa

Vanessa Paradis spędziła u boku Johnny'ego Deppa 14 lat. Pomimo tego, że nigdy nie wzięli ślubu, to w Hollywood ich związek stawiano za przykład. Doczekali się dwojga dzieci - Lily-Rose i Jacka. Kiedy pod adresem jej byłego partnera padły mocne oskarżenia, ona również stanęła w jego obronie.

Znam Johnny’ego przeszło 25 lat, a 14 lat byliśmy partnerami i wychowaliśmy dwójkę naszych dzieci. Przez wszystkie te lata nigdy nie stosował wobec mnie przemocy fizycznej. To hojny, czuły i nieprzejawiający agresji człowiek i ojciec - napisała Paradis w wydanym oświadczeniu.

Z kolei córka pary, Lily-Rose w opublikowanym przed dwoma laty poście również w niezwykle ciepłych słowach wypowiadała się na temat swojego taty.

Mój tata jest najsłodszą, najbardziej kochającą osobą, jaką znam. Był wspaniałym ojcem dla mnie i mojego młodszego brata, a każdy, kto go zna, powie to samo - napisała.

Co ciekawe, wyżej wspomniany wpis, obecnie został usunięty. Na profilu Lily nie znajdziemy również ani jednej fotografii z Deppem.

Zagorzali fani Johnny’ego Deppa nie odpuszczają Amber Heard

Nie możemy również zapomnieć o fanach aktora, którzy wierzą w niewinność swojego idola i za wszelką cenę starają się udowodnić, że to właśnie Amber Heard jest odpowiedzialna za zniszczenie jego życia i kariery. W sieci nie brakuje nagrań, na których internauci szczegółowo analizują każde słowo aktorki i starają się podważyć jej zeznania. Na TikToku możemy odnaleźć filmy, na których kobiety pokazują zdjęcia byłej żony Deppa z rzekomo podbitym okiem. I porównują je ze swoimi własnymi, sugerując, że aktorka nie była bita, tylko wstrzykiwała sobie botoks.

Hasztag "sprawiedliwość dla Johnny’ego Deppa" na TikToku obecnie ma ponad dziesięć miliardów wyświetleń i regularnie pojawia się również na Twitterze. Dla porównania hasło nawołujące o sprawiedliwość dla Heard ma "tylko" 39 milionów, a kryjące się pod nim nagrania są mieszanką filmów broniących aktorkę oraz skandalicznych żartów skierowanych w jej stronę. Jak widać, internauci wydali już wyrok.

TikTokTikTok TikTok

TikTokTikTok TikTok

Osoby, które wspierają Amber Heard

Będąc w związku z Deppem, Amber mogła liczyć na wsparcie Franco 

Wśród osób, które stanęły po stronie aktorki, znalazł się między innymi jej przyjaciel i rzekomo również kochanek, James Franco, z którym miała się spotykać, będąc jeszcze w związku z Deppem. O tym, że rzeczywiście mogło łączyć ich coś więcej niż tylko przyjaźń, miało świadczyć między innymi stare nagranie z kamery zamieszczonej w windzie, na którym Amber przytula głowę do tajemniczego mężczyzny, ukrytego pod czapką z daszkiem. Podczas zeznań Johnny powiedział, iż podejrzewał byłą żonę o romans. 

 

Były partner stanął w obronie Amber Heard

Amber Heard może również liczyć na wsparcie Elona Muska, którego poznała na gali MET w 2016 roku. Zeznająca przed sądem lekarka potwierdziła, że przedsiębiorca i aktorka zaczęli się spotykać dopiero wtedy, gdy Heard złożyła przeciwko mężowi tymczasowy zakaz zbliżania. Ich relacja trwała do marca 2018 roku. Pomimo tego, że ich drogi rozeszły się kilka lat temu, to jest on jedną z osób, które opowiedziały się po jej stronie. Co ciekawe, zarówno Musk, jak i Franco znaleźli się na liście świadków. Do tej pory nie pojawili się jeszcze w sądzie.

 

Amber Heard może liczyć na pomoc przyjaciela 

Publicznie poparcie dla Amber Heard wyraził również amerykański pisarz, fotograf i aktywista iO Tillett Wright. Z byłą żoną Johnny’ego Deppa łączy go długoletnia przyjaźń. W rozmowie z dziennikarzami powiedział, iż widział, jak aktor bił swoją byłą żonę. Mężczyzna szczegółowo również opisał wszystkie obrażenia, które miały się znaleźć na ciele jego przyjaciółki.

 

W czwartek 5 maja proces Johnny’ego Deppa i Amber Heard został na tydzień odroczony. Sądowa batalia byłych małżonków zostanie wznowiona w poniedziałek 16 maja 2022 roku.

Amber Heard, Johnny DeppNajmocniejsze momenty z rozprawy Deppa i Heard. Fekalia, fantazje o morderstwie

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: