Gwiazdy w tych samych stylizacjach. Kto wypadł lepiej? Julia Kamińska bosko! U Izabelli Krzan coś nie zagrało

Celebrytki najczęściej zachwycają na ściankach urodą i oryginalnymi stylizacjami. Zdarzają się jednak modowe wpadki, a niektóre gwiazdy na salonach pojawiają się w tych samych kreacjach.

Bądź na bieżąco. Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek lubi odważne kreacje. Co z wpadkami?

Gwiazdy zazwyczaj robią, co mogą, żeby podkreślić indywidualizm. Zdarzają się jednak sytuacje, w których różne osobistości decydują się na identyczne stylizacje. Kto zaliczył taką wpadkę? I jak wypadł w takiej "rywalizacji"?

Barbara Kurdej-Szatan i Zofia Ślotała w czarnej sukni z rozcięciem

Barbara Kurdej-Szatan, Zofia ŚlotałaBarbara Kurdej-Szatan, Zofia Ślotała Fot. KAPiF

Barbara Kurdej-Szatan i Zofia Ślotała doskonale prezentowały się w długiej czarnej sukni z rozcięciem. Jednak jeśli mielibyśmy wybierać, to korona powinna trafić do Ślotały. Celebrytka podkręciła nowoczesny projekt sukni za pomocą zaczesanej fryzury i futurystycznych szpilek. Loki, na które postawiła Kurdej-Szatan, nie wyglądały już tak korzystnie w połączeniu z kreacją. 

Barbara Kurdej-Szatan i Edyta Górniak w lateksowej sukience

Barbara Kurdej-Szatan, Edyta GórniakBarbara Kurdej-Szatan, Edyta Górniak Fot. KAPiF

Lateksowa niebieska sukienka to rzecz, na którą mogą sobie pozwolić tylko pewne siebie kobiety. Barbara Kurdej-Szatan dopieściła stylizację rockowym paskiem. Sprawdził się też wysoko upięty kok. Aktorka prezentowała się jak światowe gwiazdy. Edyta Górniak zrezygnowała z jakichkolwiek dodatków, a całość wypadła poprawnie, ale bez szału.

Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan ścięła włosy. "Jakbym pozbyła się ciężaru". Odważnie!

Julia Kamińska i Izabella Krzan w zielonym garniturze

Julia Kaminska, Izabella KrzanJulia Kaminska, Izabella Krzan Fot. Eastnews/ Instagram.com/izabellakrzan

Julia Kamińska i Izabella Krzan postawiły na oversizowy garnitur. Jurorka "Mask Singer" wyglądała w nim po prostu bosko. T-shirt z zabawnym motywem serca odświeżył look, a torebka dodała całości eleganckiego sznytu. Aktorka wyglądała niczym jedna z bohaterek "Seksu w wielkim mieście". Niestety, w stylizacji Izabelli Krzan coś poszło nie tak. Czarny kolor topu przyćmił całość, a włosy wyglądały jak nieuczesane. To nie była najlepsza stylizacja byłej Miss Polonia. 

Maffashion i Jessica Mercedes w jednej stylizacji na tej samej imprezie

Jessica Mercedes, MaffashionJessica Mercedes, Maffashion Fot. KAPiF

Dwie blogerki modowe na jednej imprezie w takiej samej stylizacji? To się nie powinno wydarzyć, a jednak. Chociaż Maffashion i Jessica Mercedes wyglądały tego wieczoru zjawiskowo, to delikatnie przychylamy się do looku tej drugiej. Wygląda bardziej nonszalancko. U Maffashion wszystko jest zbyt dopracowane, zaczynając od idealnej fryzury, aż po torebkę na przedramieniu. Zbyt poprawnie.

MaffashionMaffashion pokazała kondycję włosów. Porównała się do znanej aktorki

Julia Wieniawa i Marina w tej samej spódnicy

Julia Wieniawa, MarinaJulia Wieniawa, Marina Fot. Instagram.com/marinaofficial, Intagram.com/juliawieniawa

Swego czasu Julii Wieniawie i Marinie spodobała się ta sama kreacja marki Epuzer. Beżowa spódnica ma charakterystyczne sznurowanie i sięga aż pod biust. Żona Wojciecha Szczęsnego zestawiła ją z koszulą z bufiastymi rękawami. Julia Wieniawa postawiła na biały t-shirt. 

Julia Wieniawa i Joanna Opozda w kusej kreacji z piórami

Joanna Opozda, Antoni Królikowski, Julia WieniawaJoanna Opozda, Antoni Królikowski, Julia Wieniawa Fot. Instagram.com/juliawieniawa, KAPiF

O tych stylizacjach było głośno w mediach z wielu różnych powodów. Julia Wieniawa i Joanna Opozda pojawiły się w strojnej kreacji z piórami w krótkim odstępie czasu. Sukienki różni kolor, ale też dodatki, które gwiazdy do nich dobrały. Obecnie obie panie są już byłymi partnerkami Antoniego Królikowskiego. 

Anna Lewandowska i Doda w szortach i topie

Wydaje się, że to nic skomplikowanego zestawić biały top z szortami, ale w przypadku takiej stylizacji niuanse mogą być kluczowe. Doda postanowiła top włożyć do szortów, czym ładnie podkreśliła talię, a jej look był udany. Anna Lewandowska mogła się bardziej postarać. 

Doda, Anna LewandowskaDoda, Anna Lewandowska Foto. Instagram.com/dodgqueen, KAPiF

Więcej o: