Jakub Rzeźniczak odgryzł się fance, która wytknęła mu cenę luksusowego paska. Nawiązał do syna

Jakub Rzeźniczak razem z narzeczoną wybrał się na mecz na Stadionie Narodowym, a zdjęciami pochwalił się na Instagramie. Piłkarz pokazał się w eleganckiej stylizacji, do której dobrał pasek od znanego projektanta. Jedna z fanek wytknęła mu cenę luksusowego dodatku, w kontekście zbiórki prowadzonej przez Magdalenę Stępień, na leczenie ich syna. Dosadnie jej odpowiedział.

Więcej aktualnych informacji ze świata show-biznesu znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Jakub Rzeźniczak od kiedy rozstał się z Magdaleną Stępień w atmosferze skandalu, zdążył ułożyć sobie życie na nowo. Piłkarz zaręczył się z Pauliną Nowicką, a relacją chętnie chwali się na Instagramie. Razem z ukochaną wybrał się na mecz, który odbył się na Stadionie Narodowym. Od kiedy Magdalena Stępień wyleciała z Oliwierem do Izraela, internauci mają mu za złe, że ten relacjonuje prywatne życie, a nie apeluje o pomoc dla chorego na nowotwór syna. Tym razem sportowiec został skrytykowany za noszenie drogiego paska. Takiej odpowiedzi chyba nikt się nie spodziewał!  

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Figurska wdała się w romans z reżyserem, a Rzeźniczak złamał serce żonie. Te gwiazdy przyłapano na zdradzie

Zobacz wideo Rzeźniczak wyrzuca narzeczoną poza burtę

Jakub Rzeźniczak skrytykowany za noszenie luksusowego paska. Odpowiedział na zgryźliwość 

Jakub Rzeźniczak opublikował na Instagramie nowe zdjęcia, zrobione podczas meczu, który kilka dni temu odbył się na Stadionie Narodowym. Piłkarz pozował do zdjęć z narzeczoną, trenerem Sebastianem Krzepotą i Jackiem Magierą. Sportowiec do zdjęcia pozował ubrany w białą koszulę, czarne spodnie i pasującą kolorystycznie marynarkę. W oczy fanom rzuciła się klamra od paska, od znanej marki Louis Vuitton, która w komentarzach wywołała niemałe zamieszanie. 

Jakub Rzeźniczak skrytykowany za noszenie luksusowego paska. Odpowiedział na zgryźliwośćJakub Rzeźniczak skrytykowany za noszenie luksusowego paska. Odpowiedział na zgryźliwość Fot. Instagram/ jakubrzezniczak25

Jedna z fanek zwróciła uwagę, że za luksusowy pasek trzeba zapłacić około trzech tysięcy złotych. Warto wspomnieć, że była partnerka sportowca cały czas przebywa z synem w Izraelu, jednak koszty leczenia stale rosną. Stępień w tym celu założyła kolejną zbiórkę. 

Trzy tysiące złotych warty jest pasek Louis Vuitton - czytamy.

ZOBACZ: Magdalena Stępień założyła kolejną zbiórkę. "Wierzę, że Oliwier będzie żył". Podała kwotę

Piłkarz w ostatnim czasie coraz częściej wchodzi w interakcję z fanami. Tym razem również nie odmówił sobie komentarza: 

Był wart 1500 zł siedem lat temu, jak go kupiłem. Napisz dm to ci wyślę zdjęcia, w jakim jest stanie, jak weźmiesz za 500 i wpłacisz na Oliwiera, jest twój kozaku! Czekam na odpowiedź.

Jakub Rzeźniczak skrytykowany za noszenie luksusowego paska. Odpowiedział na zgryźliwośćJakub Rzeźniczak skrytykowany za noszenie luksusowego paska. Odpowiedział na zgryźliwość Fot. Instagram/ jakubrzezniczak25

Johnny Depp, Amber HeardJohnny Depp kopnął Amber Heard? Aktor ponoć wściekł się o romans z Jamesem Franco

Spodziewaliście się takiej odpowiedzi? Więcej zdjęć w galerii na górze strony. 

Więcej o: