Figurska wdała się w romans z reżyserem, a Rzeźniczak złamał serce żonie. Te gwiazdy przyłapano na zdradzie

Marcin Hakiel wyjawił w wywiadzie, że Katarzyna Cichopek porzuciła go, gdy w jej życiu pojawił się inny mężczyzna. Historia show-biznesu zna jednak wiele związków, które zderzyły się z podobnym problemem.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Natalia Kukulska śpiewała kiedyś, że "wierność jest nudna" i niewykluczone, że niektóre gwiazdy wzięły sobie zbyt mocno tę dewizę do serca. Przypominamy związki znanych i lubianych, które zostały wystawione na próbę przez niewierność. Nie wszystkie się rozpadły.

Zobacz wideo Doda chciała mieć dziecko z Majdanem? "Byłabym w stanie się poświęcić"

Dominika Figurska i Michał Chorociński

Dominika Figurska poznała Michała Chorocińskiego na studiach w PWST w Krakowie. Małżeństwo miało już dwójkę dzieci, gdy aktorka wdała się w romans ze starszym reżyserem. W wyniku zdrady Figurska zaszła w ciążę. Michał Chorociński przebaczył żonie. W wywiadach wielokrotnie podkreślali, że to wiara pomogła im przetrwać kryzys. Obecnie wychowują szóstkę dzieci: Anastazję, Matyldę, Józefa, Piotra, Jana oraz Alana. 

Michał Chorociński, Dominika FigurskaMichał Chorociński, Dominika Figurska Fot. KAPiF

Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak

Edyta Zając wyszła za Jakuba Rzeźniczaka w 2016 roku. Para już kilka lat wcześniej była w związku. Małżeństwo nie przetrwało jednak długo. Okazało się, że piłkarz zdradził żonę z inną kobietą. W jednym z wywiadów potwierdził także krążące plotki, że ma nieślubne dziecko. Rzeźniczak próbował jeszcze odzyskać Zając, ale ostatecznie rozwód został sfinalizowany w 2020 roku. 

Jakub Rzeźniczak, Edyta ZającJakub Rzeźniczak, Edyta Zając Fot. KAPiF

Doda i Radosław Majdan

To był jeden z najgłośniejszych związków polskiego show-biznesu. Dodę i Radosława Majdana nazywano "polskimi Beckhamami". Zakochani chętnie opowiadali o miłości, pozowali na ściankach, grali razem w teledysku i chwalili się zdjęciami z tropikalnych wakacji. Zrobili nawet dedykowane tatuaże. Niestety, Doda twierdzi, że piłkarz nie był jej wierny. Gdy dowiedziała się o zdradach, zamontowała podsłuch w jego samochodzie. Następnie wyrzuciła wszystkie rzeczy niewiernego partnera z mieszkania i wkrótce potem się rozwiodła. 

Doda, Radosław MajdanDoda, Radosław Majdan Fot. KAPiF

Jennifer Aniston i Brad Pitt

Związek dwóch hollywoodzkich gwiazd rozpalał umysły ich fanów. Pierścionek zaręczynowy Jennifer Aniston kosztował 500 tysięcy dolarów. Wystawny był też ślub, który odbył się w posiadłości w Malibu z widokiem na Ocean Spokojny. Wszystko popsuło się, gdy Brad Pitt rozpoczął zdjęcia do filmu "Pan i Pani Smith", na planie którego poznał Angelinę Jolie. Aktor wdał się w romans. Rozstanie Pitta i Aniston nastąpiło w 2005 roku, pięć lat po ślubie. 

Brad Pitt, Jennifer AnistonBrad Pitt, Jennifer Aniston Fot. Allstar/Graham Whitby Boot/ East News

Beyonce i Jay-Z 

Nawet taka megagwiazda jak Beyonce musiała zderzyć się z problemem niewierności. Wokalistka jest związana z Jayem-Z od 2002 roku. Plotki o kryzysie w związku i zdradzie rapera pojawiły się już 2014 roku z powodu słynnej bójki w windzie, która wywiązała się pomiędzy muzykiem a Solange, siostrą Beyonce. Później piosenkarka odniosła się do tematu zdrady na albumie "Lemonade". Słynny raper potwierdził spekulacje w wywiadzie dla "The New York Times". Małżeństwo udało się jednak uratować. Para doczekała się trójki dzieci: Blue Ivy oraz bliźniaków Rumi i Sir. 

Jay Z, BeyonceJay Z, Beyonce B4859 / Avalon/Photoshot/East News

Księżna Diana i książę Karol 

Historia miłosna księżnej Diany i księcia Karola to love story, ale bez szczęśliwego zakończenia. Królewski ślub odbył się w lipcu 1981 roku. Para doczekała się dwóch synów. Po latach w wywiadzie księżna Diana wyzna, że w jej małżeństwie od początku były trzy osoby. W tych słowach księżna nawiązywała do romansu księcia Karola z Camilą Parker-Bowles, która obecnie jest jego żoną. Ostatnio książęcy związek znów był na ustach wszystkich za sprawą serialu "The Crown". 

Książę Karol, księżna DianaKsiążę Karol, księżna Diana Fot. PA/Press Association/East News

Sandra Bullock i Jesse James

Przyszłego męża Sandra Bullock poznała w 2004 roku. Jej wybrankiem został Jesse James, konstruktor motocykli i producent telewizyjny. Zapłakana aktorka dziękowała mu, gdy odbierała Oscara za pierwszoplanową rolę w filmie "Wielki Mike". Później okazało się, że gdy Bullock kręciła film, James ją zdradzał. Jak podawał portal TMZ, zaczęły odzywać się kolejne kobiety, z którymi mąż aktorki miał romans. Rozwód nastąpił w 2011 roku. 

Jesse James, Sandra BullockJesse James, Sandra Bullock Fot. AXELLE WOUSSEN/REHAB/ East News

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.