Magdalena Stepień spotkała się z Jakubem Rzeźniczakiem. Pokazała jego zdjęcie z synem. Wymowny opis

Długo Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak nie potrafili znaleźć wspólnego języka. Po najnowszym zdjęciu wstawionym przez celebrytkę można uznać, że relacje między byłymi partnerami nieco się ociepliły.

Więcej aktualnych informacji na temat relacji Magdaleny Stępień z Jakubem Rzeźniczakiem znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Kilka ostatnich miesięcy to dla matki Oliwiera, Magdaleny Stępień nieustanna walka o życie syna. Dziecko zmaga się z bardzo rzadkim nowotworem, dlatego celebrytka chcąc ratować jego życie, zdecydowała, że znajdzie mu najlepszą klinikę w Izraelu. Okazuje się, że w tej trudnej sytuacji rodzice postanowili schować dumę do kieszeni i skupić się na dobru syna. Po zdjęciu dodanym przez kobietę widać, że relacje między byłymi się ociepliły.

Zobacz wideo Stępień szczerze o rozmowie Rzeźniczaka ze Stanowskim. Padły mocne słowa!

Zapomniane związki gwiazd z show-biznesu. Wielka miłość i głośne rozstaniePamiętacie, że oni kiedyś byli razem? Rosati ze swoim eks ma chyba niewiele wspólnego

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak w końcu się pogodzili? Wszystko na to wskazuje!

Prawdopodobnie rodzice Oliwiera zrozumieli, że w ich sytuacji kłótnie i ciągłe sprzeczki medialne nikomu nie pomogą. Podjęli więc decyzję, że dla dobra syna odłożą na bok dawne niesnaski i zajmą się chorym dzieckiem. Celebrytka już wcześniej poinformowała fanów o poprawie kontaktów między nimi.

Tu też pojawia się temat taty Oliwiera. Pracujemy nad naszymi relacjami, nasze dziecko jest dla nas najważniejsze. Jego dobro jest ponad wszystko. Jesteśmy w stałym kontakcie. Kuba zadeklarował również, że zaangażuje się w leczenie Olisia. Cieszy mnie to, że potrafiliśmy wznieść się ponad sprawy, które nas dzielą i skupić się na tym co naprawdę ważne - podkreśliła Magdalena Stępień.
 

Magdalena StępieńMagdalena Stępień Instagram / Magdalena Stępień screen

Relację podpisała słowami:

Oliwier jest silniejszy, gdy ma przy sobie dwoje rodziców.

Myślicie, że tym Instastory Magdalena Stępień chce dać piłkarzowi delikatny sygnał, że nadal coś do niego czuje? 

Więcej o: