Piotr Kraśko wrócił z Waszyngtonu. Stęskniona żona pokazała rodzinne zdjęcia. "Historia lubi się powtarzać"

Piotr Kraśko wrócił z Waszyngtonu. Stęskniona żona opublikowała wspólne zdjęcia. Okazuje się, że to nie pierwsza majówka, którą poprzedzał wyjazd prezentera do USA.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko od lat tworzą udane małżeństwo. Mówi się, że para wciąż jest w sobie bez pamięci zakochana. Pobrali się 15 lat temu w Gałkowie i właśnie tam spędzali także tegoroczny długi weekend majowy. Choć tworzą szczęśliwą rodzinę, to praca dziennikarza czasem wymusza na nich dłuższą rozłąkę.

Zobacz wideo Piotr Kraśko o imprezie Kingi Rusin w Hollywood: "Amerykanie są bardzo specyficzni"

Piotr Kraśko z rodziną po długiej rozłące. To nie pierwsza taka majówka

Żona prezentera opublikowała zdjęcia z mężem, za którym bardzo się stęskniła. Kraśko ostatnie tygodnie spędzał w pracy w Waszyngtonie. Tak było też przed laty - wspomina na Instagramie Karolina Ferenstein-Kraśko.

Powroty do domu prosto z Waszyngtonu! Taką też pamiętam majówkę 15 lat temu. Historia lubi się powtarzać... - napisała.
 

Co takiego wydarzyło się przed laty? Okazuje się, że Piotr Kraśko lubi na majówkę wracać prosto ze Stanów Zjednoczonych.

Tak było 15 lat temu, gdy Piotr był korespondentem w USA! Przez ostatnie dwa tygodnie jego nieobecności i oglądania relacji ze Stanów Zjednoczonych przypomniałam sobie ten szalony czas, kiedy z trzymiesięcznym synkiem prosto z Gałkowa pędziłam do Waszyngtonu właśnie... Niezwykle wspomnienia! - stwierdziła żona prezentera.

Zdjęcia opublikowane w InstaStories dowodzą, że nie tylko ona stęskniła się za mężem. Długi weekend był okazją do spędzenia wspólnie czasu dla całej rodziny.

Piotr Kraśko z RodzinąPiotr Kraśko z Rodziną Instagram - karolinaferenstein_krasko

Para ma troje dzieci: dwóch synów Konstantego i Aleksandra oraz najmłodszą z wszystkich pociech córkę Laurę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.